Bitcoin, Ethereum, XRP… İşte yeni haftaya ilişkin beklentiler…

0 1

BİTCOİN

Bitcoin yüzde 2den fazla yükseldi ve ABD doları karşısında yükseliş eğilimi kazandı. BTC fiyatının ana 7 bin dolarlık direnç noktasını kırması durumunda yüzde 4-5 oranında artması muhtemel. Bitcoin ABD Doları karşısında 6 bin 700 dolarlık desteğin üzerinde birçok olumlu işaret gösteriyor. Fiyat ana 7 bin dolarlık direnç bölgesine yaklaşıyor.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple güzel bir yükseliş trendi izliyor ve ABD doları karşısında 0.1750 dolarlık desteğin üzerinde işlem görüyor. XRP fiyatının 0.1870 dolar direncini kırması durumunda önemli ölçüde yükselmesi bekleniyor. Ripple fiyatı yavaş yavaş ABD doları karşısında 0.1800 dolar seviyesinin üzerinde yükseliş eğilimi kazanıyor. Fiyat 0.1870 ve 0.1880 dolar seviyelerine yakın güçlü bir engelle karşı karşıya.

XRP ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 140 dolarlık kilit destek bölgesinin üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor. ETH fiyatı birkaç olumlu işaret gösteriyor ve 145 doların üzerinde toplanmaya çalışabilir. Ethereum şu anda ABD doları karşısında 140 dolarlık destek alanının üzerinde konsolide oluyor. Fiyat hala 145 dolar direncinin üzerinde yükseliş ivmesi kazanmaya çalışıyor.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku