Türkler alıcılarda en büyük payı oluşturdu

0 2

Dünya devi Barcelona’nın Blockchain şirketi Chiliz iş birliği ile çıkardığı taraftar token’ı Barcelona Fan Token (BAR) geçtiğimiz günlerdeki arzı sonrası bugün alım satıma açıldı.

BAR bir gün önce 600 bin adet satışa sunuldu ve Türklerin en çok ilgisini çekti. Her bir BAR 2 avroya satılırken Türkler alıcılarda en büyük payı oluşturdu. Token arzı için ayrılan bu miktar iki saatten az bir sürede tükendi. Ayrıca 385.000 BAR satmak iki dakika bile sürmedi. 106 ülkeden 4000den fazla kayıt vardı.

Bugün itibariyle BAR / CHZ ticaret çifti 976 CHZIt ile listelenen tokenin fiyatı ‘ya yükseldi. Bu mevcut CHZ döviz kuru ile yaklaşık 11 avroya denk geliyor. BAR alıcısına yüzde 450 kar alıcı ile satış yapma imkanı verdiği söylenebilir. Daha sonra gerilemeye başlayan BAR haberlerin yayınlanmaya başladığı dakikalarda 520 CHZ Fiyat hala arz fiyatının yüzde 200ünü izliyor.

BARın açılmasından bu yana sadece bir saat geçmiş olmasına rağmen şimdiye kadar 19 milyon dolar işlem gördü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku