Türk profesör dev satın almayı açıkladı…

0 2

Blockchain alanındaki önde gelen isimlerden biri olan b. AVA Labsın kurucusu profesör Dr. Emin Gün Sirer özel sermaye piyasası platformu Investery Inc.in satın alındığını açıkladı.

BU DA OLDU… BİTCOİN’LERİ ÇALMAK İÇİN CİNAYET İŞLEDİLER… TIKLAYIN

Açıklamaya göre şirketin mevcut ortaklıkları satın alma işleminin bir parçası olarak AVAya geçecek ve Investery’nin CEOsu John Wu ve İş Geliştirme ve Ürün Başkan Yardımcısı Lydia Chiu tam zamanlı olarak AVA Laboratuvarlarına katılacak.

Sirer konuyla ilgili yaptığı açıklamada John Wu ve Lydia Chiunun AVA ekibine katıldıkları için mutlu ve onur duyduklarını ve iki ismin Wall Street deneyimleriyle birlikte geleneksel finansal ve dijital varlıklar arasındaki boşluğu dolduracağını söyledi. Sirer “Bu AVA için platformumuzu daha da güçlendirecek ortaklık tabanımızı genişletecek ve yeni müşterilere ulaşmamıza yardımcı olacak önemli bir stratejik adımdır” ifadelerini kullandı.

AVA Labsın özel finansal varlıkları yönetme yeteneğini artırmak için kaydedilen satın alma ile John Wu AVAda Başkan rolünü üstlenecek Chiu ise İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku