Tüm zamanların en düşük seviyesinde olan altcoinler

0 135

Serum (SRM) – Direnç üzerinde sapma

Eylül ayının başında 3.79 Dolara ulaşan SRM o süreçten itibaren düşüşe geçti. Düşüş boyunca fiyat 30 Eylülde patlak verdiği iddia edilen azalan bir direnç çizgisini takip etti.

Bununla birlikte fiyat kısa bir süre sonra direnç çizgisinin altına düştü ve 1.50 Dolarlık destek alanının aşağısına indi. Bu durum fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesine ve yeni fiyat keşfine doğru yönlendirdi.

SRM Sapması

Kripto para yatırımcısı @TheEuroSniper bir ralli beklentisiyle uzun bir kola girdiğini belirtti ve ardından yukarı doğru hareket için 2.25 Dolar 2.45 Dolar ve 2.70 Dolar hedeflerini verdi.

Ancak grafikte de görüldüğü üzere SRM daha yüksek fiyatları devam ettiremeyip çizginin altına düştü.

SRM Hareketi

Ayrıca teknik göstergeler herhangi bir geri dönüş belirtisi göstermiyor.

MACD negatif ve azalıyor.

RSI azalıyor ve aşırı satılıyor ancak herhangi bir yükseliş sapması oluşturmadı.

Stokastik osilatör yükseliş çaprazını reddetti ve azalıyor.

Bu nedenle fiyat pek olası görünmeyen 1.50 Dolar alanını geri almayı başaramazsa eğilim düşüş eğilimi olarak kabul edilecek ve daha düşük seviyeler beklenecek.

SRM Ters Çevirme Yok

Penta (PNT) – Dirençle birlikte düşme

PNT fiyatı 1.40 Doların en yüksek seviyesine ulaştığı 24 Hazirandan bu yana düşüyor. Kısa bir süre sonra fiyat aşağı doğru bir direnç çizgisini takip ederek hızlı bir aşağı doğru hareket etmeye başladı.

Ekim ayının başında fiyat 0.53 Dolar destek alanından düşerek tüm zamanların en düşük seviyesini gördü.

Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler SRMden daha yükseliş gösteriyor ancak yukarı doğru bir hareketin başlangıcını doğrulamadı.

MACD yükselirken ve RSI yükseliş eğilimi (doğrulanmamış) oluştururken Stokastik osilatör düşüş eğilimi gösterdi.

PENTA Hareketi
Düşüşü azalan direnç çizgisinin yanı sıra ölçerek fiyatın şu anda mavi olarak gösterilen 5. dalgada işlem gören bir düşüş momentumunu tamamlama sürecinde olduğu görülüyor.

Bu nedenle azalan direnç çizgisinden kırılma sadece bir düzeltme olsa bile fiyatın 0.87 Dolar ile 0.99 Dolar arasındaki 0.5 – 0.618 Fib seviyelerine doğru geri dönmesi alışılmış olacak.

PNT Dalga Sayısı
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku