Tüm zamanların en düşük seviyesinde olan altcoinler

Abone Ol
Tüm zamanların en düşük seviyesinde olan altcoinler
Gökçe Hürata
 • 06 Ekim 2020
 • Yazar:

  Serum (SRM) – Direnç üzerinde sapma

  Eylül ayının başında 3.79 Dolara ulaşan SRM, o süreçten itibaren düşüşe geçti. Düşüş boyunca, fiyat 30 Eylül'de patlak verdiği iddia edilen azalan bir direnç çizgisini takip etti.

  Bununla birlikte, fiyat kısa bir süre sonra direnç çizgisinin altına düştü ve 1.50 Dolarlık destek alanının aşağısına indi. Bu durum, fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesine ve yeni fiyat keşfine doğru yönlendirdi.

  SRM Sapması

  Kripto para yatırımcısı @TheEuroSniper, bir ralli beklentisiyle uzun bir kola girdiğini belirtti ve ardından yukarı doğru hareket için 2.25 Dolar, 2.45 Dolar ve 2.70 Dolar hedeflerini verdi.

  Ancak, grafikte de görüldüğü üzere, SRM daha yüksek fiyatları devam ettiremeyip çizginin altına düştü.

  SRM Hareketi

  Ayrıca, teknik göstergeler herhangi bir geri dönüş belirtisi göstermiyor.

  MACD negatif ve azalıyor.

  RSI azalıyor ve aşırı satılıyor, ancak herhangi bir yükseliş sapması oluşturmadı.

  Stokastik osilatör yükseliş çaprazını reddetti ve azalıyor.

  Bu nedenle, fiyat, pek olası görünmeyen 1.50 Dolar alanını geri almayı başaramazsa, eğilim düşüş eğilimi olarak kabul edilecek ve daha düşük seviyeler beklenecek.

  SRM Ters Çevirme Yok

  Penta (PNT) – Dirençle birlikte düşme

  PNT fiyatı, 1.40 Doların en yüksek seviyesine ulaştığı 24 Haziran'dan bu yana düşüyor. Kısa bir süre sonra, fiyat aşağı doğru bir direnç çizgisini takip ederek hızlı bir aşağı doğru hareket etmeye başladı.

  Ekim ayının başında, fiyat 0.53 Dolar destek alanından düşerek, tüm zamanların en düşük seviyesini gördü.

  Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler SRM'den daha yükseliş gösteriyor, ancak yukarı doğru bir hareketin başlangıcını doğrulamadı.

  MACD yükselirken ve RSI yükseliş eğilimi (doğrulanmamış) oluştururken, Stokastik osilatör düşüş eğilimi gösterdi.

  PENTA Hareketi
  Düşüşü azalan direnç çizgisinin yanı sıra ölçerek, fiyatın şu anda mavi olarak gösterilen 5. dalgada işlem gören bir düşüş momentumunu tamamlama sürecinde olduğu görülüyor.

  Bu nedenle, azalan direnç çizgisinden kırılma sadece bir düzeltme olsa bile, fiyatın 0.87 Dolar ile 0.99 Dolar arasındaki 0.5 – 0.618 Fib seviyelerine doğru geri dönmesi alışılmış olacak.

  PNT Dalga Sayısı
   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Serum ile ilgili her şey

  Tüm zamanların en düşük seviyesinde olan altcoinler

  Tüm zamanların en düşük seviyesinde olan altcoinler

  Serum (SRM) – Direnç üzerinde sapma Eylül ayının başında 3.79 Dolara ulaşan SRM, o süreçten itibaren düşüşe geçti. Düşüş boyunca, fiyat 30 Eylül'de patlak verdiği iddia edile...

  • 06 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.