Tüm gözler Ethereum da… Ralliye devam mı?

0 0

ETH 550 dolar hedefleyerek yeni yıllık zirveler yaparken bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor.

Ethereum uçuyor ve fiyatlar biraz nefes almış gibi görünse de ETHnin deposunda oldukça büyük miktarda benzine sahip olduğu görülüyor.

Ethereum geçen hafta yüzde 20nin üzerinde yükseldi ve son zamanlarda 467 dolarlık yeni bir yıllık en yüksek seviyeye ulaştı.

Analistler ETHnin 545 dolara yükselmesini engelleyen bir engeli olmadığını ortaya koyuyor.

Ether ağının genişleme şekline bakıldığında da bu tez geçerli gibi.

Ethereum yeni yılın zirvelerine çıktıktan sonra kripto dünyasında tüm gözler onda. Şu anda farklı ölçümler ETHnin henüz rallisini bitirmediğini gösteriyor.

Ethereum Yeni Zirveler Yapıyor

Ayın başından bu yana Ethereum dar bir aralıkta konsolide oluyor. Akıllı sözleşmeler devi çoğunlukla 447 dolarlık direnç bariyeri ile yüzde 786 Fibonacci geri çekilme seviyesi arasında kaldı ve nereye gittiğine dair net sinyaller vermedi.

TD sıralı endeksi 26 Ağustosta bir satın alma sinyali sunmasına rağmen onaylanıp onaylanmayacağı belirsizdi.

Ethereumun arkasındaki satın alma baskısında destek etrafında oluşmaya başlayan bir artış yükseliş oluşumunu doğruladı. Sonuç olarak geçtiğimiz hafta ETHnin direncin üzerinde kırıldığını ve 467 dolarlık yeni bir yıllık en yüksek seviyeye ulaştığını gören yüzde 25lik bir boğa rallisine öncülük etti.

Ethereum yüzde 1272 Fibonacci geri çekilme seviyesine doğru bir ilerleme için hazır görünüyor.

715 bin adres yaklaşık 370 bin ETH tutuyor

Bu zincir üstü metriğe dayanarak daha önce bu fiyat seviyesinde Ether satın almış çok sayıda yatırımcı tarafından doldurulan 462 ile 475 dolar arasında yalnızca bir büyük ilgi alanı vardır. Burada kabaca 715 bin adres yaklaşık 370 bin ETH tutuyor.

Bu alan son zamanlarda görülen satın alma baskısının bir kısmını absorbe etme kabiliyetine sahip olabilir. Su altında kalmış hodlerlar pozisyonlarında bile kırılmaya çalışarak yükseliş trendini yavaşlatabilir.

Ancak Ether bu engeli aşabilirse muhtemelen 545 dolara tırmanacaktır.

Kapak tarafında IOMAP kohortları Etherin kararlı desteğin üstüne oturduğunu gösteriyor.

Yaklaşık 600.000 adres 407 ile 420 ABD Doları arasında yaklaşık 8 milyon ETH satın aldı. Bu önemli ilgi alanı ayıların fiyatları aşağı çekmek için mücadele edeceğini gösteriyor. Şu anda olasılıklar boğaların lehine.

Ağ genişliyor

Son yükseliş dürtüsünün ardından Ethereum ağının da genişlemeye başladığını belirtmekte fayda var.

Santimentten alınan veriler fiyatların yanında her gün oluşturulan yeni adres sayısının arttığını gösteriyor.

Ether’in ağ büyümesindeki son ani artış genel yükseliş trendini destekleyen pozitif bir sinyal olarak kabul edilebilir. Geçmiş verilere dayanarak ağ büyümesi önde gelen zincir içi fiyat göstergelerinden biri olarak kabul edilir.

Zaman içinde kullanıcı benimsemesinde bir artış gözlemcilerin bir kripto para birimi ağının genel durumunu anlamasına yardımcı olabilir.

Genellikle ağ büyümesinde uzun süreli bir yükseliş fiyat artışına yol açar. Yeni oluşturulan adreslerin eklenmesi ağdaki düzenli token giriş ve çıkışlarını da olumlu etkileme eğilimindedir bu nedenle yatırımcılar dikkatli olmalı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku