Trump’ın seçimleri kazanması Bitcoin’i nasıl ekiler?

0 1

Capriole Investmentstan Charles Edwards Donald Trumpın kasım ayında seçimi kazanmasının hem Bitcoin’in yükselmesi hem de ABD ekonomisinin toparlanması açısından faydalı olabileceğini öngörüyor.

“Trump seçimleri kazanmak istiyor; bu BTCyi nasıl etkiler?”

Charles Edwards Donald Trump seçimi kazanması ve yeni dönemde de başkanlıkta kalması durumunda Bitcoinde görülecek yükselmenin nedenlerini anlatan için Tweet attı.

Edwards Trumpı mevcut finansal sisteme inanan ve mart ayında başlattığı finansal teşvik programına devam etmeden ABD ekonomisi için bir gelecek görmeyen bir lider olarak tanımlıyor. COVID-19 salgını nedeniyle kilitlenen ve yara alan Amerikan ekonomisi için bunun çok önemli olduğunu dile getiriyor.

Edwardsa göre Donald Trump borsayı finansal başarının ölçüsü olarak görüyor. Ayrıca Trump’ın politikalarının ve UBI (evrensel temel gelir) sistemini getirerek hisse senedi fiyatlarını değiştirebileceğini düşünüyor.

Bu özel durumda UBI ( evrensel temel gelir) Andrew Yang gibi aktivistlerin inanıp güvendiği bir şey değil aslında. Mevcut ekonomik koşullar altında UBI ortalama ABD vatandaşları için teşvik kontrolleri ve işletmeler için PPP gibi politikalar içeriyor.

Böylelikle Edwards para arzının büyümeye devam edeceği sonucuna varıyor ve bunun muhtemelen Bitcoin’i fiyatını artıracağına inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku