Truizmde kripto paraların kullanımı artıyor

0 0

Küresel turizm endüstrisinin pandemi nedeniyle benzeri görülmemiş bir çöküş yaşadığı ortamda blok zinciri tabanlı seyahat rezervasyon hizmeti Travala ve Swipe kriptoların kullanılabilirliğini artırmayı amaçlıyor.

Travala.com’un tokeni AVA Swipe cüzdan hizmetine ve Visa kart platformuna eklenerek dünya çapında 60 milyon mekanda harcanabilir hale geliyor.

24 Temmuzda yapılan duyurulan Travala’nın tokeni AVA’nın Swipe cüzdan hizmetine ve Visa kart platformuna eklenerek 60 milyon mekanda harcanabilir hale getirildiği bildirildi.

AVA Swipe’ın entegrasyonu yoluyla Samsung Pay Google Pay ve Apple Pay tarafından da desteklenecek. Ek olarak AVA Swipe’ın çok varlıklı dijital cüzdanının 500 bin kullanıcısı tarafından kullanılabilecek.

Swipe yakın zamanda kripto borsası Binance tarafından satın alındı platform Swipe destekli kripto bankamatik kartı Binance Card’ı çıkardı. Travala.com geçen sonbaharda Binance Chaina geçti.

BİRDEN FAZLA PLATFORMDA ORTAKLIK AĞI

AVA’nın Swipe platformuna entegrasyonuna ek olarak Swipe’nın tokeni SXP 230 ülkede 2 milyondan fazla otelde yapılan rezervasyonlar için ödeme seçeneği olarak Travala.coma eklenecek.

Bunlar arasında kripto dostu seyahat rezervasyon hizmetlerini etkinleştirmek için daha önce Swipe ile ortaklık yapmış olan Expedia Booking.com ve Pricelineda yer alan konaklama seçenekleri de bulunuyor.

Travalanın müşterileri AVA tokeni dışında Bitcoin (BTC) Ether (ETH) Dash (DASH) Bitcoin Cash (BCH) Litecoin (LTC) EOS Stellar (XLM) Cardano (ADA) Binance Chain (BNB) Monero (XMR) Tron (TRX) XRP ve Dai (DAI) gibi kripto paralarla ödeme yapabilir.

Travala CEOsu Juan Otero Travalanın iki yönlü entegrasyonunun ve Swipe’ın tokenlerinin kripto paraların benimsenmesinde büyük adım olacağını savundu.

Swipe’ın Visa banka kartlarını kullanarak harcadığınızda AVA gibi kripto paralar anında fiat para birimine dönüştürülüyorr ve Visa veya mobil ödeme hizmetlerini kabul eden her yerde kullanılabilir hale geliyor.

“YENİ NORMAL”

Travala geçtiğimiz günlerde aylık gelirinin Mayıs’ta Nisan ayına göre yüzde 205 arttığını açıkladı. Şirket Mayıs’ta 600den fazla havayolunda uçuş rezervasyonu hizmeti veren TravelByBit ile birleşti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku