Tron kayıplarını telafi edebilecek mi?

0 0

İşlemciler panik içinde iken kripto pazarı yanıyor. Uzun zamandır beklenen altcoin mevsimi beklediğimiz kadar uzun sürmedi ve altcoinler daha düşük alt seviyelere geilemeye devam ediyor. Tron bir istisna değil ancak bir düşüş eğilimine karşı koyamayacak gibi görünüyor. Bundan ne beklenir? TRX fiyat tahminlerinde olası TRX senaryolarına bir bakalım.

TRX düşen takozu bozdu şimdi fiyat bu takozun eski direncini test edecek ve TRX almak için en uygun zaman olabilir. Kar olasılığınız alım bölgesinden yüde 200’e işaret ediyor.

Tron çok ucuz ve Eylül ayında 0.013 $ bölgesini geçmesi muhtemel değil. Ancak ciddi bir kayıp riski söz konusu bu nedenle short pozisyonu almak için doğru zaman değil şu an.

Haberlere göre TRONun DAppları 563 sayısını gerçekleştirdi ve yaklaşık 52 milyar dolar tutarındaki TRX iyi bir hamle yaptı. 

Tron Sun Networkü Ağustos 2019’da sunuyor. Buna sistem için acımasız ölçeklendirme gücü vermek için yapılan diğer ölçeklendirme düzenlemesinin yanında bir başka düzenleme olarak başladılar. Diğer ölçeklendirme düzenlemesinin yanındaki bu şu anda başka bir güncelleme anlamına geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte DApplerin giderek daha etkili güvenlikle çalışmasına ve daha az canlılık kazanmasına izin verilecek.

TRX değeri için bu durum ne anlama geliyor? Mevcut düşüş trendine rağmen güvenli bir bölgede kalma olasılığı çok çok yüksek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku