Bitcoin Cash kayıplarını geri alabilecek mi?

0 0

BTC ana zincirinin forku olan Bitcoin Cash yolu boyunca ilerledi gibi gözüküyor ancak forku olan Bitcoin SV ile karşılaştırıldığında hala oldukça iyi durumda. BCH şu anda 4 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile dünyanın beşinci en büyük kripto para birimi.

Azalan Kanal

Bitcoin Cash için kısa vadeli beklentiler oluşturduğu paterni göz önüne alarak boğaya işaret ediyor. Bunu destekleyen yaklaşmakta olan boğaların bir başka işareti olan sıfır çizgisinin üzerinde yavaş yavaş uzayan MACD göstergesi.

Bitcoin Cash için EMA Kurdele kırılmak üzere. Bununla birlikte yükseliş ivmesi devam ederse fiyatlar kanalın en üstüne çıktığı düşünüldüğünde bu olasılıktan daha az görünüyor. Ayrıca MACD göstergesi 26 Eylülden bu yana yükseliş eğilimi dalgasını sürdürüyor ve yükseliş senaryosuna daha fazla ekliyor.

Bu düzenden çılgınca bir yükseliş olması fiyatların Bart modelini tamamlayacağı ve fiyatları ani bir şekilde yükselişle 290 – 300 dolar seviyelerine geri çekebileceği anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku