Tron fiyatı, ağustos ayı içerisinde nasıl hareket edecek?

0 2

Geçtiğimiz günlerde Justin Sun Tronun Merkezi Olmayan Finans (DeFi) sektörü için üç yeni protokol başlattığını duyurdu. Buna göre Tron Ethereum’un Uniswapına bir alternatif çıkaracak.

Kripto camiasının bazı kesimleri Tron’u Ethereum protokolünü kopyalamakla eleştiriyordu. Bunun üzerine Tron Ethereum tabanlı Uniswape alternatif olduğunu söylediği JUSTswapın lansmanını yaptı. Tron destekli JUSTswapin Tron ağındaki merkezi olmayan likidite sorununa kalıcı bir çözüm sağlaması bekleniyor. Tron ayrıca 31 Ağustosa kadar JUST (USDJ) ile JST Token arasında verim çiftçiliğini başlatacak.

Öte yandan Tron CEOsu Tron’un beklenen blok zinciri oracleının DeFi protokollerinin ağ güvenliğini ihlal etmeden güvenilir zincir dışı bilgiler elde etmesine olanak tanıyacağını söyledi.

TRX Ağustos 2020 Piyasa Fiyat Tahminleri:

Walletinvestor Ağustos’un kalan günleri için günlük azami ve asgari fiyatları içeren Tron fiyat tahmini tablosu yayımladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku