TradingView Genel Müdüründen BTC nin Seyrine İlişkin Açıklama

0 0

TradingView genel müdürü Pierce Crosby 24 bin doların üzerine çıktıktan sonra konsolide olarak gerileme yaşayan Bitcoinin mevcut durumda durağanlaşmasına rağmen yükselişe geçeceğini söyledi. 

Crosby “Şu anda Bitcoinin çok kısa vadeli dalgalanmalar yaşayacağını düşünüyorum. Son zamanlarda performans parabolik görünebilir ancak beklediğimiz kısa vadeli olumsuz olaylar söz konusu değil. Bu fiyatın yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor” dedi.

Bitcoin 1 Aralık 2020 tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.892 dolara çıktı ve ardından 1.000 doların üzerinde gerileme yaşadı. İstikrarını sağladıktan sonra BTC 20.000 doları aştı. 

Varlık 24.000 doları geçen son dalgalanmasından bu yana hafifçe geri çekildikten sonra son birkaç gün içinde yatay işlem gördü. BTC için geçmişte yaşanan benzer durumlarda altcoinler için olumlu bir süreç oldu ve BTC dışındaki dijital varlıklar için pozitif fiyatlandırma dönemi başladı. Ancak mevcut durumda Crosby altcoinler hakkında aynı düşünmüyor gibi görünüyor.

Crosby altcoinler için emin olmadığını söyleyerek altcoinlere karşı güveninin azaldığını belirtti. “İlkbaharda altcoinlere bir dönüş olabilir ancak ne yazık ki altcoinciler için Bitcoinin nispeten daha güçlü bir zeminde olduğunu söyleyebilirim.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku