Trabzonspor, TRA tokeni ile kripto dünyasında…

0 1

Türkiye spor kulübü olan Trabzonspor Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yaptığı resmi açıklamaya göre TRA adlı bir token çıkaracağını açıkladı.

KAPın resmi web sitesinde 27 Ağustos günü “Şirketimiz ile Socios Services Limited şirketi arasında taraftar token ihracı ile ilgili bir yılı opsiyonlu olmak üzere toplam beş yıllık bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşmaya göre toplam 10 milyon Trabzonspor taraftar token ihracı tüm dijital dünya yatırımcılarına ve taraftarlara yapılacak. TRA Tokenin arz başlangıç fiyatı 8 TL olacak bilgisine yer verdi.

Çıkarılan diğer tokenler

Diğer kulüplerin kripto para birimlerini hatırlatmak gerekirse Galatasaray taraftar tokeni olan GALi çıkardı. Dünyaca ünlü spor kulüplerinin yer aldığı Chiliz.net borsası Galatasarayın taraftar tokenlerini de listesine aldı.

İspanyol futbol devi FC Barcelona ​​spor temalı bir token çıkardı. BAR olarak adlandırılan taraftar tokenleri Chiliz.net ve Socios.com üzerinden satılarak çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tükendi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku