Trabzonspor, TRA tokeni ile kripto dünyasında...

Abone Ol
Trabzonspor, TRA tokeni ile kripto dünyasında...
Gökçe Hürata
 • 27 Ağustos 2020
 • Yazar:

  Türkiye spor kulübü olan Trabzonspor, Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yaptığı resmi açıklamaya göre, ''TRA'' adlı bir token çıkaracağını açıkladı.

  KAP'ın resmi web sitesinde, 27 Ağustos günü, "Şirketimiz ile Socios Services Limited şirketi arasında, taraftar token ihracı ile ilgili bir yılı opsiyonlu olmak üzere, toplam beş yıllık bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşmaya göre, toplam 10 milyon Trabzonspor taraftar token ihracı, tüm dijital dünya yatırımcılarına ve taraftarlara yapılacak. TRA Token'in arz başlangıç fiyatı 8 TL olacak'' bilgisine yer verdi.

  Çıkarılan diğer tokenler

  Diğer kulüplerin kripto para birimlerini hatırlatmak gerekirse, Galatasaray, taraftar tokeni olan GAL'i çıkardı. Dünyaca ünlü spor kulüplerinin yer aldığı Chiliz.net borsası, Galatasaray'ın taraftar tokenlerini de listesine aldı.

  İspanyol futbol devi FC Barcelona, ​​spor temalı bir token çıkardı. ''BAR'' olarak adlandırılan taraftar tokenleri, Chiliz.net ve Socios.com üzerinden satılarak çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tükendi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Trabzonspor ile ilgili her şey

  Trabzonspor hızlı başladı… Token’ları 5 dakika içinde tükendi

  Trabzonspor hızlı başladı… Token’ları 5 dakika içinde tükendi

  Taraftalar arasında heyecan yaratan Trabzonspor’un taraftar token arzı nihayet gerçekleşti. Satış için ise 625,000 TRA ayrıldı. Bunun TL karşılığı 5 milyon TL. TRA’lar taraftarlar ar...

  • 22 Eylül 2020
  Trabzonspor, TRA tokeni ile kripto dünyasında...

  Trabzonspor, TRA tokeni ile kripto dünyasında...

  Türkiye spor kulübü olan Trabzonspor, Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yaptığı resmi açıklamaya göre, ''TRA'' adlı bir token çıkaracağını açıkladı. KAP'ın res...

  • 27 Ağustos 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.