Trabzonspor hızlı başladı… Token’ları 5 dakika içinde tükendi

0 2

Taraftalar arasında heyecan yaratan Trabzonspor’un taraftar token arzı nihayet gerçekleşti. Satış için ise 625000 TRA ayrıldı. Bunun TL karşılığı 5 milyon TL. TRA’lar taraftarlar arasında yoğun ilgiyle karşılandı. Zira 8 TL’den satışa sunulan tüm token’lar 5 dakikadan daha az bir sürede tükendi.

Token arzını kaçıranlar için ise her şey bitmiş değil. Çünkü Token 7 Ekim’de Chiliz.net üzerinde listelenmeye başlayacak. İsteyenler bu tarihte Chiliz.net’ten alım yapabilecek. Ancak burada durum biraz farklı olacak. Zira 8 TL’den satışa sunulan tokenların fiyatı bu sefer sabit olmayacak. Tamamen piyasa koşullarına yani arz talep dengesine göre belirlenecek.

TRA sahipleri belirli kulüp kararlarında oy hakkı sahibi olacaklar. Aynı zamanda kulüp mağazası indirimleri yenilikçi dijital deneyimler oyuncularla tanışmak ve maçları VIP olarak izlemek gibi fırsatlardan da yararlanabilecekler. TRA token ilerleyen dönemde kulübün resmi mobil uygulamasına da entegre edilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku