Toparlanma eğilimi var… Peki hangi seviyelere?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin ABD Doları karşısında 9.350 dolarlık destek alanının üzerinde kalmayı başardı. BTC fiyatı şu anda toparlanma eğilim içerisinde. Ancak güçlü bir yukarı yönlü hareket için 9 bin 825 dolar seviyesinin kuvvetli bir şekilde kırılması şart. 

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple çok sert bir şekilde düzeltme hareketi içerisine gerdi. Bu hareketiyle birlikte ABD doları karşısında 0.3000 dolarlık destek alanının da altına geldi. XRP şimdi 0.2640 dolarlık kilit desteğinin hemen üzerinde işlem görüyor. İbrenin tekrar yukarı dönmesi için 0.2900 dolar seviyesinde bulunan direnç noktasının kırılması gerekiyor. 

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum 240 dolar seviyesinde bulunan destek bölgesinden verdiği tepki yükselişiyle toparlanma eğilimi içerisinde. Fiyat bu toparlanmayla birlikte 255 doların üzerinde işlem görüyor. Bu seviyenin üzerinde kalması durumunda kısa vadede 270 ve 275 dolar seviyelerine kadar yükseliş potansiyeli taşıyabilir. 

ETHERUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku