Tim Draper: SONUNDA AMAZON VEYA STARBUCKS TAN BİTCOİN İLE BİRŞEYLER ALABİLEĞİZ

0 0

Kripto ve Finans Dünyasının önemli isimlerinden Tim Draper kripto para birimleri ile bundan sonra bir kahve alabileceğimizi ve Amazon’dan isteyen herkesin kripto para birimi Bitcoin ile alışveriş yapabileceğini söyledi. ABD hükümeti tarafından yapılan bir açık arttırmadan fazla miktarda Bitcoin alması ile tanınan Tim Draper yakın zamanda OpenNode isimli bir Bitcoin ödeme hizmetleri platformuna 1.25 milyon dolarlık yatırım yaptı. OpenNode isimli platformun Bitcoin’in işlemlerini hızlandırarak daha fazla kabule ulaşmasını amaçlamasının zamanlaması oldukça uygun gözüküyor.

Kripto paralar ile ödeme yapılacak Tim Draper kripto paralar ile ödeme yapılmasının önünde bir engel kalmaması için OpenNode ile çalışmalar yapacak olduklarını ve bu çalışmalar sayesinde kendisinin de desteğinin bulunacak olduğunu açıkladı.

Tim Drapper İstanbulda!

Tesla Skype ve Hotmail’in ilk yatırımcılarından Donald Trump’ın Amerikan finans sisteminin kripto para regülasyonları ile ilgili danışmanlık istediği Tim DRAPER 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Blockchain Economy İstanbul Summit’in ana konuşmacıları arasında yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku