Tiktok videosu ile yükselişe geçen Dogecoin…

0 3

Kripto bir varlık olan Dogecoin ( DOGE ) Tiktok pumping meydan okuma sırasında % 20 değer kazandı. Fiyat eylemi kullanıcıları tokeni yükselişe teşvik eden viral bir TikTok videosunun zemininde gerçekleşiyor.

#DogecoinTiktokChallange hashtaginin altındaki en popüler video yaklaşık yarım milyon görüntüleme topladı. Kullanıcılardan jamezg97 tarafından beş gün yayınlandı ve bir pump şeması gibi göründüğünü açıkladı:

“Hepimiz zengin olalım! Dogecoin pratik olarak değersizdir. 800 milyon TikTok kullanıcısı var 1 dolara ulaştığında 10.000 dolara sahip olacaksınız. Tanıdığın herkese söyle.”

Başka bir videoda kindashortidiot adlı bir kullanıcı arka planda bir Doge grafiği ile şöyle diyor :

“Millet lütfen beni dinleyin. Bu Dogecoin. Yatırım hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız bile bu gerçekten önemli değil. Bunun içine 25 dolar koyun o da 10000 olacak tamam mı? Ve eğer bu 1 dolara ulaşırsa on bin dolar kazanacaksınız. Lütfen sadece deneyin.”

#Dogecoin hashtaginin altındaki bir başka popüler giriş“Dogecoini Robinhooddan satın alan kendini zeki zanneden bazı kişilere” yöneliktir ve onları DOGEye kelimenin tam anlamıyla bir tekel paraya” yatırım yapmaya karşı uyarıyor.

Şu anda Coinmarketcapte 33. sırada yer alan varlık son 24 saat içinde neredeyse % 18 artış ile 0.002758 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku