TIBBI ESRAR BİTCOİN E KARŞI, İSRAİL İN ESKİ BAŞBAKINDAN AÇIKLAMALAR

0 0

Geçtiğimiz Pazar günü Tel Avivde düzenlenen En Çok Umut Verici buluşlar isimli etkinlikte İsrailin eski başbakanı olan Ehud Barak Bitcoin ve blockchain hakkındaki görüşlerini paylaştı. Açıklamasında  blockchain teknolojisine inanırken Bitcoin [BTC] ve diğer şifrelerin Ponzi şemaları olduğunu düşündüğünü belirtti.

Blockchainin kendisi matematiksel ve teknolojik kavram bunun yanında ilginç ve önemli bir metodolojidir. Bana göre kripto paralar bitcoin ve diğerleri bir Ponzi şeması. Mevcut jenerasyonda bu şekilde bir para birimi yapmanın mümkün olduğuna inanmıyorum ve kripto parayla ilgili herhangi bir şeye yatırım yapmam. ”

Konu Medical Marijuananın Bitcoin gibi bir balon olup olmadığı sorulduğunda ortaya çıktı. Barak son zamanlarda birçok esrar şirketinin Nasdaq borsada listelendiğini ve konu etrafında çok fazla vızıltı yarattığını belirtti. Ancak ona göre tıbbi Esrar endüstrinin düzenleme geçireceği rekreasyon için Esrardan çok daha ciddi. Ayrıca ülkesinin tıbbi Esrar bilgisinin önemli bir merkezi olduğunu açıkladı.

Birkaç ay önce birden fazla piyasa analisti ve yatırımcı Esrar akıbetinin kripto-para piyasası olan Bitcoininkiyle benzer şekilde olabileceğini öne sürdü. Bu görüşler Tilrayın stoklarında görülen% 1000 artışın başlangıcı ile ortaya çıktı.  Tilray esrar bazlı ürünlerin geliştirilmesi için çalışan bir ilaç şirketidir. Bitcoinin piyasa cephesinde ayı hakimiyeti hakim.Son zamanlarda BTC piyasa kapağının büyük bir rakamla silindiği inanılmaz bir $ 4000 seviyesinin altına düştü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku