QUENE CEO SU MİKE KAYAMORİ. BİTCOİN 2019 YILINDA ÇOK YÜKSELECEK VE REKOR KIRACAK

0 0

Quoine CEOsu Mike Kayamori Bloomberg Markets: Asia ile yapılan bir röportajda Bitcoin fiyat tabanını değişiklikleri ve yeni tüm zamanların yüksek seviyesini değerlendirdi.

Gelecek yılın sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğini düşünüyorum ”diyor Kayamori.

Kripto para birimlerinin Ocak ayından bu yana 700 milyar dolar kaybettiği göz önüne alındığında Mike Bitcoinin fiyatına neden bu kadar güveniyor? Özellikle de basının olumsuzluğuna ve Bitcoinin bir aldatmaca ya da piramit düzeni olduğu hakkındaki haberlerin çok olduğu bir dönemde.

Tarihsel modellere ve sektörün nereye gittiğine bakarsanız bence dibin yakında olduğunu göreceksiniz. Birçok kişi 4000 $ ın teknik olarak dip olduğunu düşünüyordu ama biz bunu geçtik. Birşey demek çok. Eğer belirli sayıda madenci sektörden çekiliyorsa denge yaklaşıyor demektir. Piyasa hem yukarı hem aşağı yönlü aşırı hareketlenme yaşadığında dibin yaklaşmakta olduğu söylenebilir. Kayamori sektör çapındaki fiyat düşüşlerinin ardından yakın gelecekte fiyatları ileriye taşıyacak hiçbir katalizör bulunmadığını belirterek yeni yıldan sonra yeni bir kripto para piyasa hissiyatı ve momentumun devreye girmesini beklediğini söyledi.

Kayamori Bitcoin madencileri üzerindeki baskıya dikkat çekerek analizini destekledi:

“Eğer kafi derecede madenci faaliyetini sonlandırıyorsa bu dengenin yakın olduğunu gösterir. Piyasanın hem yukarı hem aşağıya nasıl salındığına baktığınızda dibin yakın olduğunu söyleyebilirsiniz.

Kayamori’ye göre Japon düzenleyiciler ocak ayında gerçekleşen 534 milyon dolarlık Coincheck soygununun ardından yeni kripto para borsalarını ve token yeniden listeleyecekler.Aynı zamanda yerli borsaların büyük bir çoğunluğu Japon Finansal Hizmetler Ajansı FSA’in Coincheck soygununundan sonra sektörü temize çekmek için getirdiği yeniliklere uyum sağlamış durumda.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku