THOMAS LEE: BİTCOİN İN GERÇEK DEĞERİ ŞU ANKİ PİYASA FİYATINDAN OLDUKÇA YÜKSEK

0 0

Kripto boğası ve Fundstrat Global Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı Thomas Leenin “Bitcoinin (BTC) gerçeğe uygun değerinin mevcut fiyattan önemli ölçüde yüksek olduğunu belirtti.

Perşembe günü teslim edilen bir notta kıdemli pazar analisti aktif cüzdan adreslerinin sayısı hesap başına kullanım sayısı ve kaynağı etkileyen faktörler göz önüne alındığında Bitcoinin adil değerinin 13.800 ila 14.800 $ arasında olduğunu belirtti. Lee aynı notta geçen yılki abartı yükselişi ICO sırasında bir makroekonomik ‘erime’ ve hazinede olan satışlara bağladı.

Açıklamalarında Bitcoin cüzdanı olanların sayısını Visanın 45 milyar kullanıcısının yüzde 8 ine gelmesi durumunda Bitcoin fiyatının değerini 150.000 dolar olarak gördüğünü vurguladı.

THOMOS LEE İSTANBULA GELİOR

Kripto Dünyasının en önemli isimlerinden Kripto Boğası lakaplı Thomas lee Haliç Kongre Merkezi’nde 20 Şubatta düzenlecek blockchaineconomy etkinliğine konuşmacı olarak katılacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku