Thomas Lee: Bitcoin çok kısa bir süre içinde Tüm zamanların rekorunu kıracak!

0 0

CNBC’nin  Futures Now programına konuşan Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Thomas Lee bitcoin momentumuna bakıldığında kripto varlığının çok kısa bir süre içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını söyledi ve ekledi;

Bir boğa piyasasının içindeyiz ve insanlar bu konuda oldukça sessiz. Bence bitcoin tüm zamanların en iyisine kolayca ulaşabilir”dedi.

Leeye göre şu anda Bitcoin’in önündeki en büyük engel 10 bin dolar barajı bunun aşışması Bitcoin için uçuş moduda geçilmesi demek.

“Bitcoin’in geçmişte yaşadığı FOMO geçmişine göz attık ve bunun hemen hemen 10 bin dolar seviyelerine denk geldiğini gördük. Bitcoin ne zaman bu FOMO barajlarını geçse yüzde 200 ile yüzde 400 arasında değişen bir yükseliş göstermekte

Kripto pazarı etrafındaki genel düşünce geçtiğimiz hafta Facebookun yönettiği Libra derneği tarafından geliştirilen bir kripto aracı olan Libranın beyaz bülteninin yayınlanması nedeniyle gözle görülür şekilde düzeldi. 

Facebook librayıdestekleyen bir kripto cüzdanı olan Calibrayı 2020 yılına kadar Facebook Messenger ve WhatsAppa entegre etmeyi planlıyor. Analistler libranın önümüzdeki yıllarda dijital varlıkların yaygın olarak benimsenmesini teşvik etmesini bekliyorlar. 

Kripto sektöründe yönetiminde 2 milyar dolarlık varlığa sahip bir yatırım şirketi olan Grayscale gibi firmaları işleten kripto sektöründe lider bir girişim sermayesi şirketi olan Digital Currency Groupun CEOsu Barry Silbert Libranın kripto varlıklarının tek büyük katalisti olabileceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku