THETA için teknik göstergeler ne sinyal üretiyor?

0 2

THETA şu anda yükseliş trendinde ancak az da olsa bu yükselişi konsolide ediyor. Boğalar 5 Şubatta fiyatı 251 doların üzerine çıkardı ancak kırılmayı sürdüremediler. Bu ayıların direnci 251 $ da savunmaya çalıştığını gösteriyor.

Bununla birlikte olumlu işaret boğaların fiyatın 20 günlük EMAnın (2.09 $) altına düşmesine izin vermemiş olmasıdır. Fiyat mevcut seviyelerden geri dönerse boğalar THETA / USD çiftini 251 $ ın üzerine çıkarmaya çalışacak.

Başarılı olurlarsa parite yükseliş trendinin bir sonraki ayağına devam edebilir. Üçgenden kopmanın desen hedefi 356 dolar. Ayılar fiyatı üçgenin altına düşürürse bu yükseliş düzeni geçersiz hale gelecektir.

4 saatlik grafikteki 20-EMA düşmeye başladı ve RSI ayıların geri dönüş yapmaya çalıştığını gösteren negatif bölgeye düştü. 210 doların altında bir kırılma fiyatı üçgenin destek çizgisine çekebilir.

Öte yandan fiyat mevcut seviyelerden veya üçgenin destek çizgisinden yükselirse boğaların düşüşte alım yaptığını gösterecektir. Daha sonra fiyatı yine 251 $ direncinin üzerine çıkarmaya çalışacaklar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku