Teknik zayıflık belirtilerine rağmen balinalar, Chainlink biriktiriyor

0 0

Chainlink’in geçtiğimiz birkaç gün ve haftalardaki fiyat hareketleri yatırımcılara kısa vadeli görünümü hakkında bilgi sağlamak için çok az şey yaptı çünkü esasen 750 $ ın en düşük seviyeleriyle 1100 $ ın en yüksek seviyeleri arasında konsolide oluyor.

Kripto para birimi son 24 saat boyunca kayda değer bir ivme gördü ancak 11.00 $ da oturan ağır dirence yaklaşmaya başladığında daha yükseğe çıkmaya çalışıyor.

Burada geçtiğimiz ay birçok kez reddedildi ve her biri piyasa yapısına zarar veren geniş kapsamlı satışları katalize etti.

Analistler LINKin devam eden yükselişinin son haftalarda görülenlerden farklı olup olmayacağı konusunda kararsız olsalar da kripto para biriminin görünümü için zincir üzerindeki bir eğilim inkar edilemez bir şekilde yükseliş eğilimi gösteriyor.

Bir analitik firması yakın tarihli bir tweetinde verilerin balinaların son zamanlarda büyük miktarda Chainlink biriktirdiğini gösterdiğini açıkladı.

Bu büyük yatırımcıların yakın vadeli görünümüne güvendiklerini ve ayrıca tokenı daha yükseğe çıkarmak için önemli bir satın alma baskısı sağlamaya devam edebileceklerini gösteriyor.

Chainlink Anahtar Direnç Seviyesine Yaklaştıkça İvme Azalıyor

Chainlink’in 7.50 $ lık en düşük seviyelerine inişini izleyen zamanda kripto para birimi hızla yükseliyor ve bugün erken saatlerde 11.00 $ ın biraz altında aylık en yüksek seviyelerine ulaşıyor.

Bu yazının yazıldığı sırada Chainlink şu anki 10.89 $ lık fiyatıyla bu yüksek seviyelerden biraz aşağı işlem görüyor. Bu son birkaç gündür işlem gördüğü yerdedir.

Şimdiye kadar geçtiğimiz ay boyunca 11.000 $ a yapılan her ziyaret güçlü retleri katalize etti. Bitcoin tüm piyasayı beraberinde taşıyan ciddi bir yükseliş yapmadıkça bunun yakın zamanda herhangi bir zamanda değişmesi olası değildir.

Metrikler Balinaların Hızla Cahinlink Biriktirdiğini Gösteriyor

Bir analiz firması yakın tarihli bir tweette verilerin büyük LINK cüzdanları arasında güçlü bir birikim eğilimine işaret ettiğini açıkladı.

Bunun son dönemdeki yüksek seviyelerden % 50 düşüşe rağmen büyük alıcıların Chainlinkin görünümüne hala güvendiğini gösterdiğini belirtiyorlar.

“LINKin en üst sıradaki balinaları kademeli birikim modellerine devam ediyor. Grafiğimizde görüldüğü gibi adres olmayan ilk 100 bir yıl önce 735.64 milyon tuttu. Şimdi 77115 milyona varan ~% 5 artış varlığın uzun ömürlülüğüne açık bir balina güveninin göstergesidir. “

Bu eğilim LINK için ciddi bir yükselişin beklediğini gösteriyor ancak önce 11.00 $ da var olan satış baskısını ortadan kaldırması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku