quot PayPal yakında Bitcoin desteği sunabilir quot

0 1

Ünlü kripto uzmanları Paypalın Squarei takip edebileceğine ve yıl sonuna kadar Bitcoinin desteğini açıklayabileceğine inanıyor.

Diğer tanınmış şirketler bitcoini rezerv para birimi olarak kullanacaklarsa bu büyük bankaları BTC sunmaya zorlayabilecek bir domino etkisini tetikleyebilir.

2019in sonundan bu yana PayPal kripto topluluğunda raporlar ifadeler ve söylentilerle bir karışıklığa neden oluyor. Örneğin CNF tarafından bildirildiği gibi PayPal Avrupa Komisyonuna açık bir mektupta “kripto yetenekleri” geliştirdiğini ve uyumlu bir yasal çerçeveyi desteklediğini belirtti. Ödeme devi şirket bir açıklamasında şunları belirtti:

Bu nedenle PayPal kripto ve blockchain/dağıtılmış defter alanındaki küresel gelişmeleri sürekli olarak izliyor ve değerlendiriyor. Bizim için özellikle ilgi çekici olan bu teknolojilerin ve kripto varlıklarının daha fazla finansal içerme elde etmek ve bugün finansal hizmetlerde var olan bazı ağrı noktalarını azaltmaya/ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için nasıl kullanılabileceğidir.

Buna ek olarak Temmuz ayında bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin doğrudan satın alınmasını sunmak için kripto komisyoncusu Paxos ile bir ortaklığın planlanabileceği söylentileri ortaya çıktı. Paypalın bugüne kadarki görüşlerine ve söylentilere dayanarak bazı kripto alanı uzmanları şu anda Paypalın Bitcoini destekleyen bir sonraki büyük şirket olabileceğini tahmin ediyor.

PayPal Yakında Bitcoini destekleyecek mi?

Blocktower Capitalin CIO ve yönetici ortağı Ari Paul geçtiğimiz günlerde Paypalın yıl sonuna kadar Bitcoin hakkında bir açıklama yapabileceğini tahmin etti:

Square news harika ancak Paypalın 10 kat daha fazla kullanıcısı var ve Paypalın yıl sonuna kadar BTC desteğini duyurduğunu göreceğiz.

Google Paymentsta çalışan Tyler Reynolds da benzer şeyler söyledi. Bununla birlikte Paypalın sadece bitcoine odaklanabileceğini ve piyasa sermayesi olan Ethereumun ikinci en büyük kripto para birimine odaklanamayacağını vurguladı. Reynolds Ethereumun PayPal için çok fazla rekabet olduğunu söyledi:

Mevcut teori: Square ve PayPal Ethereumda isteksiz ve-Bitcoini desteklerler çünkü BTC için perakende ödeme rayları olmak isterler. PayPal & Squarei ortadan kaldıran tam bir finansal alternatif sağladığı için ETHye bir platform vermek istemiyorlar.

Gemininin kurucu ortağı Cameron Winklevoss birkaç gün önce Square ve Microstrategynin kendilerini küresel enflasyonist politikalara karşı koruyan birçok şirketin sadece başlangıcı olacağını belirtti. Belki de Winklevoss merkez bankalarının bile bu trendi takip edebileceğini söyledi:

Bitcoin kurumsal bir hazine varlığı olma yolunda ilerliyor. Yakında diğer birçok şirket ve sonunda merkez bankaları takip edecek. Bu sadece bir başlangıç

Bu düşünce dün Merkez Bankası dijital para birimlerinin (Cbdcler) ortaya çıkmasının Bitcoin için bir boğa piyasası anlamına geleceğini söyleyen ünlü makro analist Alex Krüger tarafından da ele alındı. The economiste göre Cbdclerin gelişimi kripto endüstrisi için yükseliş eğilimi gösteriyor çünkü bu “nakit ile dolu cüzdanlar ”olacağı anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku