Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor

0 1

 Chainlink Mart ayındaki genel piyasa çöküşünden sonra 2020de en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Dijital varlık sadece toparlanmakla kalmayıp yüzde 1.500 devasa bir rallinin ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolara ulaşmayı başardı.

16 Ağustosta birkaç borsada 20 dolara ulaştıktan sonra Chainlinkin toplam piyasa değeri Bitcoin Cash ve Litecoini geçerek ve Coinmarketcapta 5. sıraya yerleşerek 6.7 milyar dolara ulaştı.

Chainlink’in fiyat artışının arkasındaki ana faktörlerden biri dijital varlığı kullanan ortaklıkların ve hizmetlerin veya ürünlerin sayısıdır. Haziran 2019da Google Cloud platformdaki geliştiricilerin işini kolaylaştırmak için Chainlinki kullanacağını duyurdu. Şu anda LINKi entegre eden 74ün üzerinde farklı blok zinciri ve toplamda 315 entegrasyon var.

Bu kritik direnç seviyesi kırılırsa boğalar 22.72 doları hedefliyor.

Chainlinkin günlük grafikte uzun vadeli yükselen bir paralel kanal kurduğu görülüyor. Düşük trend çizgisi LINK için sağlam bir destek seviyesi olmuştur ve şimdiye kadar fiyatı tutmaya devam etmektedir. Modelin yüksekliğini kullanarak her iki taraftaki potansiyel fiyat hedeflerini belirleyebiliriz. Destek trend çizgisinin altındaki bir arıza Chainlinkin fiyatını hızla 83 dolara çekecektir. Öte yandan 12-EMA ve 26-EMAnın üzerine tırmanmak LINKi modelin üst sınırına 168 dolar a itmek için yeterli olacaktır.

168 dolar lık bu kritik direnç seviyesi dijital varlığın anahtarıdır. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma Chainlinkin fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2272 dolarlık fiyat hedefine itecektir. Çoğu teknik gösterge günlük grafikte boğaların lehine kalıyor ve bu da yatırımcıların kısa vadede alım yapmasını öneriyor. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku