Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor

Abone Ol
Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor
Serkan Aydın
 • 12 Aralık 2020
 • Yazar:

   Chainlink, Mart ayındaki genel piyasa çöküşünden sonra 2020'de en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Dijital varlık sadece toparlanmakla kalmayıp, yüzde 1.500 devasa bir rallinin ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolar'a ulaşmayı başardı.

  16 Ağustos'ta, birkaç borsada 20 dolara ulaştıktan sonra, Chainlink'in toplam piyasa değeri, Bitcoin Cash ve Litecoin'i geçerek ve Coinmarketcap'ta 5. sıraya yerleşerek 6.7 milyar dolara ulaştı.

  Chainlink’in fiyat artışının arkasındaki ana faktörlerden biri, dijital varlığı kullanan ortaklıkların ve hizmetlerin veya ürünlerin sayısıdır. Haziran 2019'da Google Cloud, platformdaki geliştiricilerin işini kolaylaştırmak için Chainlink'i kullanacağını duyurdu. Şu anda LINK'i entegre eden 74'ün üzerinde farklı blok zinciri ve toplamda 315 entegrasyon var.

  Bu kritik direnç seviyesi kırılırsa boğalar 22.72 doları hedefliyor.

  Chainlink'in günlük grafikte uzun vadeli yükselen bir paralel kanal kurduğu görülüyor. Düşük trend çizgisi, LINK için sağlam bir destek seviyesi olmuştur ve şimdiye kadar fiyatı tutmaya devam etmektedir. Modelin yüksekliğini kullanarak, her iki taraftaki potansiyel fiyat hedeflerini belirleyebiliriz. Destek trend çizgisinin altındaki bir arıza, Chainlink'in fiyatını hızla 8,3 dolara çekecektir. Öte yandan, 12-EMA ve 26-EMA'nın üzerine tırmanmak, LINK'i modelin üst sınırına 16,8 dolar a itmek için yeterli olacaktır.

  16,8 dolar 'lık bu kritik direnç seviyesi, dijital varlığın anahtarıdır. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, Chainlink'in fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22,72 dolarlık fiyat hedefine itecektir. Çoğu teknik gösterge, günlük grafikte boğaların lehine kalıyor ve bu da yatırımcıların kısa vadede alım yapmasını öneriyor. 

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Chainlik ile ilgili her şey

  Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin'de Yükseliş Bekliyor

  Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin'de Yükseliş Bekliyor

  Kripto endüstrisi hala geçen haftaki boğa koşusunun coşkusunu yaşıyor, ancak bazı işaretler, ivmenin hız kaybedeceğini gösteriyor. Bununla birlikte, yatırımcılar hala büyüme potansiye...

  • 22 Aralık 2020
  Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor

  Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor

   Chainlink, Mart ayındaki genel piyasa çöküşünden sonra 2020'de en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Dijital varlık sadece toparlanmakla kalmayıp, yüzde 1.500...

  • 12 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.