Teknik Analist: Bu Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşabilir

4.300

Popüler bir kripto kanalı olan Coin Bureau’nun sunucusu, popüler çevrimiçi video oyunu ve altcoin projesi Axie Infinity (AXS)’nin bu yıl göz kamaştırıcı zirvelere ulaştıktan sonra daha fazla kazanç elde edip edemeyeceğini inceliyor. Kriptoarena.com olarak daha önce de analizlerine başvurduğumuz analistin bu konudaki iddialarını inceliyoruz.

Analiste göre Axie Infinity en iyi oyun altcoin projesi

Kripto YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy, yeni paylaştığı bir videoda 1,69 milyon YouTube abonesine, NFT pazarına da ev sahipliği yapan bir oyna-kazan (P2E) oyunu olan Axie Infinity’nin şu anda P2E alanına hâkim olduğunu söylüyor. Analistin altcoin hakkındaki yorumları ise şöyle oluyor:

Kripto para birimi, oyna-kazan alanının oyunların geleceği olduğunu açıkça ortaya koydu. Bununla birlikte, sürdürülebilir bir oyna-kazan ekosistemi oluşturmak kolay bir şey değildir. Şu ana kadar bunu başaran tek kripto projesi Axie Infinity ve sonuç olarak aylık iki milyonun üzerinde kullanıcıyı bir araya getirdi ve artmaya devam ediyor… AXS, kriptonun en iyi oyun parasıdır.

Ünlü analiste göre en iyi oyna-kazan platformu olan altcoin AXS, bu yıl yüzde 25.320’nin üzerinde bir artışla 1 Ocak’taki 0,53 dolarlık seviyesinden şu anki fiyatı olan 134,73 dolara yükseldi. Oyun altcoin’inin şaşırtıcı yükselişinden sonra bile Guy, AXS’in daha fazla yükselebilme potansiyeli olduğunu düşünüyor. Coin Bureau sunucu bu konuya ilişkin şu yorumları yapıyor:

Axie Infinity’nin güncellemeleri AXS’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkardı… AXS çok güçlü bir yükseliş trendinde ve tüm zamanların en yüksek seviyeleri yakında gibi görünüyor. Bununla birlikte, Axie Infinity’nin piyasa değeri oldukça büyük ve bu, fiyatını yükseltmek için eskisinden çok daha fazla para alacağı anlamına geliyor. Aynı zamanda, AXS pay sahipleri güzel AXS ödülleri kazanıyor ve bazılarının satıyor olması çok muhtemel.

Guy, AXS’ın boğa piyasası bitmeden 2 kat artacağını iddia ediyor

Popüler kripto YouTube kanalının sunucu Guy ayrıca, Axie’nin hakediş programının etkisinden de bahsediyor. Buna göre, bir altcoin projesinin uzun vadeli uygulanabilirliğini sağlamak için belirteçleri nasıl kilitlediğini ve serbest bıraktığını ifade ediyor. Analist bu konuda şu ifadeleri kullanıyor:

AXS için hak kazanma programı, diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında oldukça agresif ve muhtemelen Axie Infinity’nin ilk yatırımcılarından bazıları da kar alıyor. AXS için ICO (ilk kripto para teklifi) fiyatının sadece 10 sent olduğu göz önüne alındığında, bu beklenebilir. Bu, birçok erken yatırımcının en az bin katın üzerinde yatırımı elinde tuttuğu anlamına gelir. Rakamlar açısından bakıldığında, temmuz ayından bu yana yaklaşık 10 milyon AXS dolaşıma girmiş gibi görünüyor.

Popüler analist son olarak, oyunun devam eden popülaritesinin, kâr alıcılardan gelen herhangi bir satış baskısına rağmen, AXS token’ının fiyatının artması muhtemel olduğu anlamına geldiğini söyleyerek analizini tamamlıyor. Analist, bu altcoin projesi hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

İyi haber şu ki, satış baskısındaki bu artış, AXS için çok fazla talep yaratan Axie Infinity’nin sürekli benimsenmesiyle dengeleniyor. Biraz şansla, AXS kripto boğa piyasası bitmeden 2 kat daha artış elde edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku