Popüler Analist 5 Altcoin İçin Aralık’ta Ciddi Yükseliş Bekliyor!

1.432
Aralık ayı yaklaşırken, önde gelen kripto analistlerinden Lark Davis, gelecek ay yatırımcıların radarında olması gereken 5 altcoin projesinİ açıkladı.

 

Aralık ayı için umut vaat eden altcoin projeleri: V Launch, Quidd ve Savage

Davis, 27 Kasım’da paylaştığı yeni bir YouTube videosunda, iyimser olduğu altcoin projelerini açıkladı. Analiste göre, bu altcoin’ler Aralık ayında 10 kat fiyat artışı kaydedebilir. Altcoin’ler son aylarda dikkat çekici bir performans sergiliyor. Özellikle Davis, bircok “altcoin yeni ATH’sine ulaşırken, izlenmesi gereken beş altcoin’e dikkat çekti. Analist, mevcut altsezon’un devam edeceğinden emin. Davis’in YouTube videosunda önerdiği altcoin’ler arasında V Launch, Quidd, Savage, dTravel ve Rainmaker yer alıyor. Analist, V Launch için umut verici bir fiyat hareketi öngörüyor. Aslında, son birkaç aydır proje konusunda düşüş eğiliminde olduğunu açıkladı. Bununla birlikte, V-Launch’ın Aralık ayında  yatırımcıların radarında olması gerektiğini söyledi çünkü “temelde içerik oluşturucu destekli bir launchpad olarak ortaya çıkıyor. Altcoin, deneyimli ve bilgili bir trader grubu olan MMCrypto’nun projesi. Ekip, YouTuber’lar ve Twitter hesapları da dahil olmak üzere kripto para sektöründeki birçok büyük içerik oluşturucuyu bünyesine katmayı başardı. Otomatik olarak, V-Launch’da piyasaya sürülen herhangi coin büyük bir sosyal hacim görebilir. Analiste göre, büyük ağ bağlantısı nedeniyle V-lauhcn tabanlı coin’ler iyi performans gösterecek.

Ethereum Balinaları 3 Altcoin'e Yöneldi! İşte Ayrıntılar!

Altcoin projesi QUIDD hakkında konuşan kripto para analisti, buna “NFT pazarının iddialı platformu” adını verdi. Quidd, şu anda “dünyanın en sevilen markalarından 325 çeşitli marka” ile çalıştığını açıkladı. Şirket, NFT’lerin günümüzün en etkin sektörü olduğunu ve daha büyük, daha etkin ve daha popüler olacağını ekledi. Davis, NFT’lerin artık hayatımızda kalıcı olduğunu söyledi. Buna ek olarak, kripto yatırımcısı altcoin Savage hakkında da konuştu. Proje, Savage tokeni tarafından desteklenen dünyanın ilk karbon nötr video ve fotoğrafçılık NFT pazarı. Proje şu anda en büyük stok fotoğraf sitelerinden biri olan Shutterstock gibi olmayı hedefliyor. Bu yüzdeni altcoin ivme kazanabilir.

  dTravel ve Rainmaker

Davis, dTravel’in “temelde blockchain dünyasının Airbnb’si olduğunu ve Aralık ayı için ivme kazanabilecek altcoin projelerinden biri olabileceğini söyledi. Analist, Travala’daki ekip olan kripto para biriminin arkasındaki ekibe büyük ilgi duyduğunu söyledi. Blockchain tabanlı seyahat rezervasyon platformu Binance tarafından destekleniyor ve 2017’den beri varlığını sürdürüyor. Analiste göre, ekip bir seyahat şirketi olarak başarılı ve bu da dTravel için bir artı.
Analiste Göre 5 Altcoin İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunuyor
Davis’in listesinde son olarak Aralık ortasında çıkacak olan Rainmaker oyunları yer alıyor. Rainmaker’ın Aralık ayında diğer dört altcoin ile birlikte umut vaat eden bir altcoin olabileceğini söyledi. Piyasaya sürülmeden önce yatırımcı, izleyicilerine token lansmanı hakkında en son bilgileri almak için oyun platformunun resmi Twitter sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etti. Daha fazla kripto haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku