Teknik Analist 2 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

5.496

Geniş çapta takip edilen kripto stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Chainlink (LINK) ve düşük bir piyasa değeri olan altcoin Verasity (VRA) için sırada ne olduğunu takipçilerine aktardı.

 Analist, Chainlink (LINK) için devasa artış bekliyor

Van de Poppe, 523 bin Twitter takipçisine, Bitcoin’in 53 bin dolara kadar tırmanacağını düşündüğünü ve ardından 46 bin dolara bir geri çekilmeyi tetiklediğini söyledi.

Bitcoin aşağı yönlü hareketin ardından 47.800 dolarlık seviyenin üzerinde kalmayı başardı. Kırılma yaşandı ve şimdi 51.600 ve 53.600 dolar seviyelerinde direnç noktalarına gidiyor. Altcoin’ler de bu hareketi takip ediyor

Van de Poppe’nin grafiğine göre, 50.000 doların altındaki düzeltici bir hareket, Bitcoin’in önemli bir destek seviyesini yeniden test etmesine ve potansiyel olarak yerel bir dip oluşturmasına izin verecek. Sırada, Van de Poppe’nin muhtemelen Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı bir dip inşa ettiğini söylediği merkezi olmayan oracle ağı olan Chainlink var. Van de Poppe’un bu konudaki yorumu ise şu şekilde:

Chainlink buradaki senaryoyu hala takip etmekte

Van de Poppe’un grafiğine bakıldığında, LINK/BTC’nin 0.0004 BTC’deki (20.28 dolar) destekten yaklaşık 0.0008 BTC’ye (40.56 dolar) yükselmesini bekliyor ve bu da yaklaşık yüzde 100’lük bir potansiyel yükselişe işaret ediyor. Daha önce de kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin LINK, son 7 günde yüzde 11,8 değer kaybetti. Son 24 saatte ise yüzde 8,7 değer kazanan LINK, anlık olarak 22,36 dolardan el değiştiriyor.

Michael Van de Poppe altcoin Verasity’i takip ediyor

Kripto stratejisti ayrıca, dünya çapındaki büyük yayıncılara ve oyun geliştiricilerine video oynatıcı teknolojisi sağlayan merkezi olmayan yeni nesil video paylaşım blockchain ağı olan Verasity’yi de yakından takip ediyor.

Ayrıca Van de Poppe, altcoin Verasity’nin bir sonraki desteğin fitilini ateşlemeden önce VRA/BTC için 0.0000007 BTC’de (0.035 dolar) çift dip deseni oluşturmak için düzeltme yaptığını gözlemlediğini takipçileriyle paylaştı.

VRA büyük sıçrama yaptı. İyi görünüyor, günlük yaptığı mumda çok iyi. Önemli direnç ise 0.00000095 BTC (0.048 dolar) civarında bulunuyor. Bu durum bozulursa, yeni bir dürtüsel koşu içindeyiz.

Altcoin VRA son yedi gün içinde yüzde 28,4 değer kaybetti. Son 24 saat içinde ise yüzde 6,4 değer kaybeden VRA, anlık olarak piyasalarda 0,04206 dolardan işlem görmekte. Bitcoin ise son 24 saatte yüzde 1 değer kaybederek 50.467 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku