Tek haber geldi, fiyat rekor seviyeye çıktı

0 0

Piyasadaki en popüler kripto para projelerinden biri olan Chainlink (LINK) bugün Çinden gelen haberlerin etkisiyle tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

BİTCOİN TEMMUZ AYINI MI BEKLİYOR?

Konuyla ilgili yayınlanan basın açıklamasında Çinin Ulusal Blockchain Hizmet Ağının (BSN) Chainlink ile entegre olduğu bildirildi. Böylece açıklamaya göre devlet kurumları ve işletmeleri doğrulanmış gerçek dünya verilerini Chainlink Oracle kullanarak BSN uygulamalarına entegre edebilecekler.

BSN büyük Çinli kuruluşlar ve şirketler tarafından desteklenen ve şirketlerin son derece düşük maliyetli Blockchain bulut bilişim hizmetlerine erişmeleri için tek elden hizmet sunmak üzere tasarlanmış bir Blockchain altyapı hizmetleri katmanı. BSNnin kurucu ortakları arasında Çinin Devlet Bilgi Merkezi China Mobile ve China Unionpay bulunuyor.

LINKin fiyatı 4.5 dolardan 4.90 dolara yükseldi ve gelişmenin ardından yüzde 10a yakın bir artış oldu. Bu fiyat seviyesiyle LINK rekor seviyeyi aşmaya da çok yakın.

Kripto para birimi 4 Martta zirvesini 4.97 dolar ile gördü. Piyasa değeri 1.7 milyar dolar olan 13. en büyük kripto para birimi olan LINK Mart ayındaki çöküşten bu yana değerde yüzde 180 artış yaşadı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku