Tanınmış analist: XRP uzun zamandır beklenen ralli için hazır

0 2

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı XRPnin uzun zamandır beklenen boğa rallisini başlatmaya hazır olduğuna inanıyor.

Yeni bir tweette Credible Crypto dördüncü en büyük kripto para biriminin nihayet dibe vurduğunu ve şimdi boğa koşusunu ateşlemeye hazır olduğunu söyledi.

Credible Crypto XRPde oldukça iyimserken hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereumun (ETH) daha fazla olumsuz potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Tüccar Bitcoinin önemli bir direnç seviyesini kırmadan önce 10 bin doların altına düşeceğini düşünüyor.

“Üst boşluk dolduruldu. Boşluk doldurma gerekli mi? Hayır. Altını yakında dolduracağımızı mı düşünüyorum? Evet. Ne zaman? Yerel zirveleri 12 bin dolarda kırmadan önce. $ BTC. “

Ethereuma gelince kripto analisti fiyat hedefine yaklaşırken ETH / BTC çiftini yakından takip ediyor.

  ETH / BTC paritesi ETHdeki son Youtube videomda ana hatlarıyla belirttiğim hedefe güzel bir şekilde ilerliyor. ETH / BTC için nihai hedefim hala düşük olsa da önümüzdeki günlerde biraz rahatlama görebileceğimizden şüpheleniyorum. BTC 10 bin 500 –  10 bin 600 dolar doları tutabilirse ETH / USDde de biraz rahatlama görebiliriz. “

Yatırımcı ayrıca ETH / BTCnin senaryosunu takip etmeye devam ettiğini görmekten heyecan duyuyor.

Kısa vadeli fiyat hareketine bakan önde gelen analist hafta sonu boyunca ETH ve BTC ayılarının ivmeyi belirleyeceğine inanıyor.

“Bence önümüzdeki birkaç gün BTC ve ETH gibi ana şirketler için çok düşük / hafif düşüşlerle dolu oysa diğer altcoinler biraz rahatlama görüyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku