Tam aksini düşünüyor: Bu Bitcoin için iyi haber

0 1

Winklevoss birçok kişinin enflasyonu artırmaya odaklanacağını öne sürdüğü yaklaşan Fed konuşmasının Bitcoin için iyi bir haber olduğunu savunuyor.

Girişimci Tyler Winklevoss Bitcoin’in desteğinin çoğunun FED’den geldiğine inanıyor.

25 Ağustosta bir tweette Gemini borsasının kurucu ortağı Fed politikasının Bitcoinin servetini güçlendirdiğini ve devam edeceğini savundu.

Bitcoin’i çekici hale getirecekler

Winklevoss bunun nedeninin Birleşik Devletler ekonomisindeki koronavirüs çevreleme önlemlerinden kaynaklanan sonuçların merkez bankasının yanlışlıkla Bitcoini daha çekici ve doların daha az çekici hale getireceği anlamına geleceğini söyledi.

Bilindiği gibi perşembe günü FED başkanı Jerome Powell’ın enflasyonun yükselmesine izin verilmesi üzerine bir sinyal içeren konuşma yapması bekleniyor.

Winklevoss bu konuşmaya atıfta bulunrak “Jerome Powellın liderliğindeki Fed Bitcoinin en büyük güçlendiricisi olmaya devam ediyor” diye yazdı.

Bu ayın başlarında Yardeni Research başkanı Edward Yardeni yükselen enflasyon hedeflerinin değerli metaller için “çılgınca yükseliş” olacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku