Tam 4 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı

0 3

Önde gelen Blockchain şirketlerinden Electroneum resmi twitter sayfası aracılığıyla paylaştığı son bir tweette dünyanın farklı ülkelerinden dört milyon kayıtlı kullanıcının ulaştığını duyurdu.

Son zamanlarda Electroneum Blockchain yerli para ETNsinin benimsenme oranını artırmayı amaçlayan çeşitli projelerin yürütülmesini başlattı bu projenin pek azı yılın sonlarında yapılacak ‘double halving’ planini ve tam olarak 22. Temmuz 2020’de diğerlerinin yanı sıra dört Afrika ülkesinde ETN elektrik kontörlerinin piyasaya sürülmesini içeriyor.

Ancak temel amacı tüm dünyada bankacılığı olmayan milyonlarca insana yardım etmek olan Electroneum Blockchain dünyanın 140tan fazla ülkesine yayıldığını ve mobil uygulamasının basın zamanında olduğu gibi 2.6 Milyondan fazla kişi tarafından indirildiğini söyledi.

Electroneum Blockchainin duyurusu kripto alanındaki kripto meraklıları arasında karışık duygular uyandırırken bazıları gelişimden memnunken diğerleri ETN varlıklarını ve diğer kripto varlıklarını etkileyen önceki hacklerden şikayet ediyorlardı.

Electroneum Powered Freelance Platform AnyTask 3 ay içinde 460 bin kullanıcıya ulaştı

Benzer bir gelişmede NewsLogical Electroneum destekli serbest platform AnyTaskın lansmanından itibaren üç ay içinde 460 bin kayıtlı kullanıcıya ulaştığını bildirdi.

Platformdaki serbest satıcılar ve alıcılar tarafından video düzenleme beyaz tahta animasyonu web sitesi tasarımı teknik destek ve diğerleri gibi kategoriler altında yaklaşık 6.500 görev oluşturulduğu bildirildi.

AnyTask platformunun Electroneum blockchain tarafından güçlendirilmesi merkezi olmayan finansal hizmetleri dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca bankasız ve yetersiz hizmet alan insana daha da genişletmeyi amaçlıyor. Bununla birlikte proje kullanıcıların bir banka hesabının veya bir PayPal hesabının olmasını gerektirmeyen ve ayrıca kullanıcıların kazançlarından komisyon almayan öncü platform olarak ilk sırada yerini aldı

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku