Tam 12 milyon dolar topladı… Kritik tarih 8 Temmuz

0 1

Cornell Üniversitesi bilgisayar bilimleri profesörü Emin Gün Sirerin Blockchain projesi Avalanche özel bir token satışı ile büyük yatırımcılardan 12 milyon dolar topladı.

Çok sayıda bireysel yatırımcıya ek olarak Galaxy Digital Bitmain Initialized Capital NGC Ventures ve Dragonfly Capital gibi şirketler Avalanchenin AVAX token satışlarına katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan AVA Labsın kurucu ortağı Kevin Sekniqi yeni sermayenin Avalancheın daha da geliştirilmesi için harcanacağını ve ana ağın Temmuz ayında açılacağını söyledi.

Avalanche yatırımcılarından NGC Venturesın kurucu ortağı Roger Lim Avalanchenin hem hacim hem de hız açısından ademi merkeziyetçi finans potansiyeline ulaşmak için bunu başardığını belirtti.

Dragonfly Capitalin yönetici ortağı Haseeb Qureshi Avalanchenin Blockchain teknolojisinin en zorlu sorunlarını çözdüğünün altını çizdi.

AVA Labs web sitesindeki bilgilere göre özel satışlar için 050 dolar fiyatla 24 milyon token ayrıldı. Bu tokenlar belirli bir süre kilitli kalacak.

AVA Labs Şubat 2019da A Serisi finansman turunda Andreessen Horowitz Başlatılmış Sermaye Polychain Başkenti Alexis Ohanian Balaji Srinavasan ve Naval Ravikant gibi yatırımcılardan 6 milyon dolar kazandı.

8 Temmuzda kamu satışı

Önümüzdeki günlerde Avalanche için halka satış yapılacak. 8 Temmuzda başlatılacak olan bu satış en az iki hafta sürecek. Burada toplam 7 milyon token mevcut olacak. İlk hafta 7 milyon token satılırsa 5 milyon token daha tahsis edilecektir. Toplu satış için iki seçenek göz önünde bulundurulur. Bunlardan ilkinde belirteç fiyatı kilitleme süresi ile birlikte 050 dolar olacaktır. İkinci seçenek kilitleme süresi olmadan 085 dolarlık bir fiyattan satmaktır. Son seçeneğin maksimum satın alma limiti 20.000 $ dır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku