Tam 1000 Kişilik Anket Yapıldı… İşte Bitcoin Fiyat Tahminleri

0 0

Bitcoin kripto pazarında düzensiz yükselişine başladığından beri analistler ve uzmanlar uzun bir süre sonra önde gelen dijital varlıkların fiyatını tahmin etmeye devam ettiler. Bazıları önümüzdeki 10 ila 20 yıl içinde dijital varlığın 50 bin dolara ulaşacağını düşünürken diğerleri tahminlerini artırmayı seçti ve aynı zaman çerçevesinde dijital varlığın fiyatını yaklaşık 100 bin dolar olarak belirledi.

ETHEREUM ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Bu yatırımcıları ve traderları aynı şekilde teşvik etti çünkü çoğu insan artık dijital varlık ticaretine dönüştürülüyor. Firma önümüzdeki yıllarda Bitcoin için yükseliş görünümüne inanmasına rağmen yeni bir anket kripto endüstrisindeki traderlarının çoğunun Bitcoinin önümüzdeki 30 yıl içinde 50 bin dolara ulaşabileceğine tamamen ikna olmadığını gösterdi.

Bitcoin kripto pazarında hala yükselişte

Hizmetlerini çoğunlukla kurumsal madencilere sunan bir madencilik platformu olan Genesis Mining tarafından yürütülen yakın tarihli bir anket yaklaşık 1000 katılımcının yalnızca üçte ikisinin Bitcoinin önümüzdeki 30 yıl içinde sonuna kadar gideceğine inandığını gösterdi. Ankette yer alan raporda katılımcıların yarısından fazlası Bitcoinin altın borsa ve gayrimenkul gibi diğer finansal varlıklardan daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Ayrıca ankete katılanların yaklaşık yüzde 65i dijital varlığın fiyatının yıllar boyunca hızla artmaya devam edeceğinden çok emindi. Çoğu insanın önümüzdeki yıllarda Bitcoin artışını desteklemesine rağmen yanıt veren 1000 kişiden sadece yüzde 17si Bitcoinin 2030a kadar 50 bin dolardan fazla satılabileceğine inanıyor. Analistler Bitcoinin belirli bir zaman diliminde bu rakama kolayca ulaşabileceğini belirtti. Sadece bu yıl içinde yüzde 1665lik bir artış kaydetmişti. Önümüzdeki 30 yıl içinde bu fiyattan satış yapabilmek için Bitcoinin yüzde 160 civarında bir artış yapması gerekiyor.

Yanıtlayanlar tarafından tahmin edilen Bitcoin düşüş ve yükseliş hareketleri

Bir diğer yüzde 17 Bitcoinin zaman çerçevesinde büyük bir çöküşe tanık olabileceğini düşünüyor. Aynı zamanda yanıt veren nüfusun altıda biri önümüzdeki yıllarda dijital varlığın performansından emin olmadıklarını belirtti. Rapordan elde edilen tüm sonuçları özetleyerek yanıt veren nüfusun yalnızca yüzde 50sinin Bitcoinin yaklaşık 20 bin dolara satılacağını söylediğini gösteriyor. Toplam nüfusun üçte biri 2050de önde gelen dijital varlığın fiyatının 10 bin dolar veya daha az değerinde olacağını belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku