Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Yorumu: Nisan

1.224

Ethereum (ETH) fiyatı son birkaç hafta içinde çarpıcı bir şekilde arttı ve 6 Ocak 2022’den bu yana en yüksek seviyesi olan 3.470 dolar seviyelerine ulaştı.

Son altı aydaki ETH fiyat tahminleri yüzde 79,83 doğru çıktı

CoinMarketCap kripto topluluğu, lider altcoin Ethereum (ETH)’un yaptığı son ralliye dayanarak, fiyatın Nisan 2022’nin sonuna kadar ortalama 3.769 dolar seviyelerinden işlem göreceğini tahmin ediyor. Tahmini fiyat, DeFi varlığının mevcut değeri olan 3.479 dolar seviyelerinden yaklaşık yüzde 8.29’luk bir çıkışa işaret ediyor. Aynı zamanda, CoinMarketCap kripto topluluğu, Mayıs ayı sonu için ise, Nisan ayına göre biraz daha düşük bir hedef belirledi ve ETH’nin 31 Mayıs’taki mevcut fiyattan yaklaşık yüzde 4.93’luk bir yükseliş göreceğini tahmin ediyor.

Önceki altı ay boyunca yapılan tahminlerin performansı göz önünde bulundurulduğunda, kripto topluluğu tarihsel olarak Ethereum fiyatını yaklaşık yüzde 79,83 doğruluk oranıyla öngördü. CoinMarketCap verilerine göre Ethereum, son 24 saatte yaklaşık yüzde 6,24 ve geçen hafta boyunca ise yaklaşık yüzde 11,09 gibi etkileyici bir artış yaşadı. ETH fiyatı şuan 3,479 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Mevcut durumda, ETH’nin toplam piyasa değeri ise 418,5 milyar dolar.

Ethereum internetin teminatı konumunda

CoinMarketCap kripto topluluğu, tam Stake Kanıtı (PoS) statüsünü elde etmeyi amaçlayan ve devam eden ağ geliştirmeleri nedeniyle Ethereum fiyatının yükseleceğini öngörüyor. Son zamanlarda PoS hareketinin son test ağı olan Merger test ağının kullanıma sunulmasıyla birlikte kayda değer bir gelişme yaşandı. Topluluk, PoS geçişinin, şu anda en önemli dezavantaj olan ağdaki işlemlerin maliyetini düşürme yeteneğine sahip olduğundan, Ethereum’un fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağını tahmin ediyor.

Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone’a göre, arz düşerken Ethereum (ETH)’a olan talep ise artıyor. Sonuç olarak, “internetin teminatı” haline geldiğinden Ethereum fiyatının artmaya devam etmesi bekleniyor. Analist konu ile ilgili şunları söyledi:

Talep artıyor, arz azalıyor. Ethereum’un finans ve paranın dijitalleşmesinin merkez üssündeki konumu, daha fazla fiyat artışı olacağını gösteriyor. NFT’lerin paydası ve tokenizasyon için en iyi platform olan Ethereum, internetin teminatı haline geliyor.

Daha fazla Ethreeum haberi için, Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku