Swell etkinliği Ripple’ın XRP’sine yaramadı

0 0

XRP 0.300 doların altında işlem görmeye devam ediyor… XRP yukarı yönlü pozitif ivmeyi koruyamadı. Yazının yazıldığı sırada XRP gün bazında yüzde 5 düşüşle 0.2800 dolardan işlem görüyor. XRP yakın zamandaki aralığın alt sınırını aştı ve dün 00276 dolara kadar düştü. Trend analistleri XRP için kısa vadede düşüş eğiliminde olduğunu belirtiyor.

Ripplenin üçüncü kez düzenlediği yıllık Swell konferansı devam ederken şirket 300 müşteriyi aştı ve Talep Üzerine Likidite aracılığıylageçen seneye göre iki kattan fazla insanın XRP kullandığını söyledi. 

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse 2019’u şirket için bugüne kadarki en güçlü yıl olarak adlandırdı. RippleNetteki işlem sayısı bu yıl on kat arttı.

Ripple bu yıl 300 müşteriyi aştığını ve Talep Üzerine Likidite yoluyla daha fazla insanın XRP kullandığını açıkladı. MoneyGram goLance Viamericas FlashFX ve Interbank Peru şirketin Talep Üzerine Likidite kullanan müşterileri.

Önceden xRapid olarak bilinen Talep Üzerine Likidite Ripple’ın sınır ötesi yerleşimlerin kolay ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünü. Ripple’a göre ödeme sistemindeki işlem sayısı 2019’un sonundan bu yana yedi kat artmış durumda.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku