Student Coin ICO’su 30 Nisan’da Bitecek! İşte Bilmeniz Gereken Her Şey!

0 246

Kripto para geliştiricilerinin blockchain teknolojisinden zaten en iyi sonucu aldığını ve birilerinin bunun için yeni bir yardımcı program bulma şansı olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Student Coin, kitle fonlaması projeleri, eğitim ve daha fazlası için kullanılabilen benzersiz yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Student Coin, şubat ayında başlayan ICO kapsamında milyonlarca dolarlık yatırım aldı. Son aşamalarına gelen ICO’nun, 30 Nisan 2021 tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

Student Coin’in ICO’sunda şu ana dek 91 aşama geride kaldı. 1 adet STC tokenın 0,0163 dolardan satıldığı 92. aşamada, toplamda 500 bin dolar toplanması hedefleniyor. STC fiyatı her aşamada 0,0002 yükselirken, toplamda 100. aşama düzenlenecek.

Tokenization ağırlıklı çalışmalar yapan Student Coin, şimdiye dek 28 milyon dolarlık token sattı.

Student Coin Nedir?

Student Coin, kripto para sektörünnün kapsamını genişleten blockchain tabanlı bir ekosistemdir. Şirket, iki ana hedefe ulaşmak için kuruldu; bireylerin ve şirketlerin kendi token’larını geliştirmelerini sağlamak ve insanları teknolojik güvensizliklerden kurtulmaları için eğitim vermek. Stanford ve Harvard gibi dünyanın nde gelen 500’den fazla tanınmış üniversitesi bu girişimi destekliyor ve hepsi Student Coin’in potansiyelini kabul ediyor.

Projenin Arkasında Kim Var?

Student Coin Ecosystem, “Cryptocurrency Encyclopedia” ve “Advanced Technical Analysis – The Complex Technical Analysis of Assets” in yazarı Wojciech Podobas’ın fikriydi. 2018’de CEO’nun çalıştığı Kozminski Üniversitesi öğrencileri arasında “ALK Öğrenci Parası” bölünmesiyle başladı. Proje dışarıdan o kadar iyi karşılandı ki, kendisi ve ekibi token uygulamasını diğer üniversitelere genişletmeye ve simgelerini yeniden markalaştırmaya karar verdi.

Proje, 2020 Nisan ayı sonunda 18 ülkeden ve 200 üniversiteden en az 2000 kullanıcıya ulaştı. Ve bir yıldan kısa bir süre sonra, Student Coin ekibin uzmanlığına güvenen 50.000’den fazla kullanıcıya ve 500 üniversiteye sahip oldu.

STC ekibinde 44 adanmış üye var ve blok zincir teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için yol haritalarını sürekli olarak güncelliyorlar. Aşağıda görebileceğiniz gibi, yol haritasındaki bir sonraki durak STC Uygulaması olacak – bu da STC’nin mobil cihazlara avantajlarını sağlayacak.

Student Coin’i Diğer Coin’lerden Ayıran Özelliği Ne?

Student Coin, temelinde girişimcilere ve öğrencilere odaklandığı için diğer blockchain projelerinden farklıdır. Daha spesifik olmak gerekirse, Student Coin, kullanıcıların kitle fonlaması projeleri başlatmasını mümkün kılıyor. Proje şu şekilde çalışıyor:

Bir token oluşturursunuz, Student Coin’de listelersiniz ve yatırımcılar bunu satın alıp STC Exchange’de takas etmekte özgürdür. Girişiminizi başlatmak veya üniversiteye kaydolmak için ihtiyacınız olan parayı alırsınız. Sabit bir gelir kaynağınız olduktan sonra, parayı zaman içinde kademeli olarak geri ödersiniz.

Platformda oluşturulan token’ların değeri, Student Coin’in temel token’ına (STC Token) dayanmaktadır.

STC Token Nedir ve Nasıl Edinebilirsiniz?

STC, Student Coin’in ana token’ıdır, teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş token’ların oluşturulmasını sağlar. Ayrıca başlangıç ​​token’ları, DeFi token’ları, NFT token’ları vb. gibi herhangi bir yoldan gidebileceğiniz sonsuz fırsat vardır. Bunları takas edebilir veya kitle fonlaması için kullanabilirsiniz.

STC token’ı 30 Nisan’a kadar sürecek olan ICO‘sunda neredeyse ücretsiz olarak alabilirsiniz. STC Launchpad ICO, 1 Şubat’tan beri piyasada, ancak 89 aşamadan az olmadı ve 28 milyon dolardan fazlaya ulaştı. Her aşama, STC token’ını 0,0002 dolar yükseltir, mevcut değer ise şu anda 0,0161 dolardır.

STC Token – ICO Bonusları

Ek varlık almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı toplamak ve onları size katılmaya ikna etmektir. Tek bir yönlendirme bağlantısı ile arkadaşlarınızın yatırdığı ETH’nin yüzde 20’sini, hatta STC yatırımlarının  yüzde 30’unu elde edebilirsiniz.

Student Coin Ekosistemi

Bu sadece STC token’ı ile ilgili değil. Student Coin, daha fazla insanın tüm teknolojisi hakkında endişelenmeden blockchain alanına girmesine izin vermek için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir. Student Coin platformunun iki temel bileşeni vardır – iş bileşeni ve eğitim bileşeni.

İş Bölümü

Bu, birbirine bağlı üç ana uygulamayı içerir.

1. STC Terminali

Bu, STC tabanlı token oluşturmayı mümkün kılan yazılımdır ve 2021’in üçüncü çeyreğinde tüm kullanıcılar için hazır olacaktır. Ancak, önizlemesinden bir token oluşturmanın teknik bilgi gerektirmeyeceğini görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ne tür bir token istediğinizi, genel token bilgilerini (toplam arz gibi), yardımcı programını ve diğer özelleştirme seçeneklerini ayarlamaktır.

2. STC Cüzdan

Bu açıkça STC token’ları için cüzdandır, ancak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri için de kullanılabilir. STC Cüzdan aynı zamanda varlıklarınızı yönetmek için mükemmel bir araçtır çünkü size kripto paralarınıza ve haftalık içgörülere erişim sunar.

3. STC Borsası

Burası, kitle fonlaması destekçilerinin listelenen STC tabanlı token’ları kullandığı yerdir. STC Borsası ayrıca, her bir token’ın kategoriye göre dağıtıldığı ve ticaret seçimlerini daha erişilebilir hale getiren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Eğitim Bölümü

STC Eğitim Paneli, alana yeni dahil olanların kripto para birimleriyle ilgili tüm teknik bilgilerden korkmamalarını sağlamak için oluşturuldu. Öğrenme deneyimini daha sorunsuz hale getirmek için Student Coin kurslarını kategoriye ve zorluk seviyesine göre böldü. Şimdiye kadar, teknolojiden başlayıp piyasadaki en popüler kripto para birimlerinin her biri hakkında bilgilerle biten beş bölüm var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku