Bu Kripto Paralar ile İdeal Bir Yatırım Portföyü Oluşturabilirsiniz!

0 86

Kimi analistlere göre altcoin sezonu şu an yaşanıyor ve altcoin’ler inanılmaz fiyat artışları kaydettikçe, birkaç altcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşıyor. Altcoin Daily, özellikle Nisan ayında mevcut boğa piyasasında yatırım yapmak için en iyi 15 altcoinin yer aldığı bir liste hazırladı.

DeFi Coin’leri Yine Listenin Başında

Merkeziyetsiz finans (DeFi) dönemi devam ediyor ve çoğu DeFi platformu bu yıl yeni rekorlar kırıyor. Altcoin Daily’nin kurucusu Aaron Arnold’a göre, Yearn Finance (YFI) göz önünde bulundurulması gereken altcoinler arasında. Yearn Finance şu anda kilitli toplam değeri 2,5 milyar doları aştı.

Kilitlenen toplam değerin bu kadar büyük olması, bu DeFi protokolüne olan güvenin arttığını gösteriyor. Ve herhangi bir kripto para biriminde güven çok önemlidir. Çoğu kripto para birimi, çoğu DeFi projesi buna sahip değildir.

Aaron, DeFi’nin liderlerinden biri olan Uniswap’ta de yükselişe geçti. Platform kısa süre önce 25 milyon UNI’de 7 günlük borsa girişi hacminde tüm zamanların en düşük seviyesini kaydetti. Altcoin Daily’nin gözlemlediği gibi, bu metrik neredeyse her zaman kripto para birimi için bir fiyat artışına işaret ediyor.

NFT’ler Yine Gündemde

NFT tokenları, ana akım sektörde dalgalar oluşturuyor ve birkaç ünlü sayesinde son zamanalrda ön plana çıktılar. Buna öncülük eden platformlardan biri Bondly Finance. Platform, kısa süre önce en iyi hip-hop yıldızı Tekashi ile iki yeni NFT koleksiyon sanat eserini piyasaya sürmek için bir araya geldi. Tekashi yarın, ilk iki stüdyo albümüne dayanan iki 3D animasyonu piyasaya sürecek.

Vietnam merkezli bir teknoloji firması olan RedFOX Labs de geçtiğimiz günlerde RFOX tokenının Bittrex borsasında listeleneceğini açıkladı. RFOX yalnızca Uniswap’te mevcuttu, ancak şimdi pazar erişimini genişletmek istiyor. RedFOX, kullanıcıların dijital koleksiyon parçalarını sorunsuz bir şekilde takas etmelerine olanak tanıyan NFT pazarını Şubat ayında başlattı.

Global fast-food şirketi McDonald’s da NFT sektörüne katılıyor. McDonald’s Fransa kısa süre önce en popüler menü öğeleri için NFT’leri piyasaya süreceğini açıkladı. Şirket, Instagram’da ilk iki NFT’nin bir kutu Chicken McNuggets’ı ve en ünlü yemeği Big Mac’i temsil edeceğini söyledi. McDonald’s NFT’leri, önde gelen NFT pazarlarından biri olan OpenSea’da satışa sunulacak.

Amerikan futbolu efsanesi Tom Brady de NFT’lere giriyor. Brady, yeni bir NFT platformu olan Autograph’ı başlatmak için Apple, DraftKings ve Spotify yönetici danışmanlarıyla birlikte çalışacak. Platformla ilgili çok fazla bilgi yok, ancak büyük olasılıkla Ethereum blokckchain’de bulunuyor.

Bitcoin, Ethereum ve Diğerleri

NFT’lerdeki çılgınlık, Ethereum’u yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biri yapar. Ethereum, NFT sektörünü yönetir ve NFT pazarlarının ezici bir çoğunluğu ağı üzerinde inşa edilir.

Ethereum’dan nasıl yükseliş beklenmezki? Tüm bu özelllikler, Bitcoin’de (BTC) olsaydı, Bitcoin maksimalistlerinin bunu Bitcoin alanına daha fazla insanı çekmek olarak lanse edeceğini biliyorsunuz. Ama, tüm bunlar Ethereum’da oluyor. Ethereum’da birçok şey oluyor

Altcoin Daily, Bitcoin’in hala aynı derecede önemli olduğuna inanıyor. Aaron, Altcoinler ön plana çıkarken, lider kripto para biriminin hala en iyisi olduğunu ve özellikle bir değer deposu olduğu için yatırımcıların ellerinden geldiğince biriktirmek için çabalamaları gerektiğini söyledi. Analist şunalrı söyledi:

”Bana göre amaç mümkün olduğunca çok Bitcoin biriktirmek. Asimetrik fırsat, riske göre ayarlanmış yatırım konusunda Bitcoin en iyisidir. Bence bazı altcoinler sonunda başaracak ve açıkçası, altcoinler büyük kazançlar için harikadır ancak büyük resmi gözden kaçırmayın. Bitcoin kelimenin tam anlamıyla dijital altındır.”

Göz önünde bulundurulması gereken diğer kripto paralar, herhangi bir boğa piyasasında her zaman iyi performans gösteren Litecoin; Akon’un kripto şehirlerini üzerine kurduğu Stellar Lumens; Bir dizi yeni ortak kazanan Elrond Network; Birkaç büyük yatırımcıyı çeken LTO Network; ve artık Grayscale’in Digital Large Cap Fund üyesi olan Chainlink.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku