Stratejist: Cardano ve 5 Altcoin 4. Çeyrekte Bitcoin’den Daha İyi Performans Sergileyecek

6.650

Popüler stratejist ve yatırımcısı, Cardano ve 5 altcoin projesinin önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC)’den daha parlak olacağını söylüyor.

Cardano (ADA)

Sektörde Capo olarak bilinen takma adlı kripto analisti , 173.000 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA)’dan büyük hamleler beklediğini söylüyor. ADA şu anda 2,28 dolardan işlem görüyor, Çarşamba günü 2,13 dolardan geri döndükten sonra neredeyse bir hafta öncesiyle aynı. Analizlerinin çoğu için Elliot Wave teorisini kullanan Capo, ADA ve bir dizi ek kripto para biriminin yeni bir altcoin sezonunun başında göründüğünü söylüyor. Elliot Wave teorisi, grafiklerde dalgalar halinde görünen toplu yatırımcı psikolojisini tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlayan bir teknik analiz biçimidir.

Altcoin Syntropy (NOIA)

Altcoin Devamlı Vadeli Endeksinde göründüğü üzere Capo, yeni bir yükseliş eğilimini işaret etti:

ALTPERP yükseliş trendi de sağlam. Ayrıca, minimum uzantısı çok yüksek olan potansiyel bir kap ve kulp oluşturuyor. Belki de w3 burada başlıyor çünkü birçok altcoin w3’üne başlıyor.

Kaynak: Capo/Twitter
Kaynak: Capo/Twitter

Capo ayrıca önümüzdeki haftalarda ve aylarda BTC’den daha iyi performans göstermesi için Syntropy ekosisteminin yerel simgesi olan NOIA’yı arıyor. Syntropy, şifreleme ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir protokoldür. CoinGecko’ya göre NOIA, geçtiğimiz haftaya göre %14 artışla yazımız hazırlanırken 40 sent olarak fiyatlandı.

Altcoin Trustchain (COTI)

Analist listesinde bir sonraki sırada, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platform olan COTI yer alıyor. CoinGecko’ya COTI göre bir hafta önce 60 sentten %14 düşerek, 52 sente ulaştı.

Fetch.ai (FET)

Sıradaki, merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai. FET tokeni, Eylül ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,17 dolardan %35 düşüşle 75 sent olarak değerlendi.

The Sandbox (SAND)

The Sandbox olarak bilinen Ethereum tabanlı sanal dünya, Capo’nun Bitcoin’i geçmeye hazır görünen kripto paralar listesinde de yer alıyor. Platformun yerel tokeni SAND, kullanıcıların oyun deneyimlerinden para kazanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. CoinGecko’ya göre SAND, geçtiğimiz Cuma gününden bu yana 76 sent ile 88 sent arasında değişen 79 sent seviyesinde bulunuyor.

Altcoin Verasity (VRA)

Capo’nun listesinde sonuncusu eSports ve Blockchain tabanlı video eğlence protokolü Verasity. yerel tokeni VRA , son 24 saatte %30’luk bir artış da dahil olmak üzere geçen hafta %60 artışla 5 sente yükseldi.

Bitcoin (BTC)

Capo, uzun bir ileti dizisinde neden yeni bir altcoin sezonu gördüğünü açıklıyor. Bitcoin’in altı haneli işareti hedef alıyor gibi göründüğünü söylüyor. Bu hususta Capo şöyle konuştu:

Boğa piyasaları sırasında para Bitcoin’den altcoinlere akma eğilimindedir, çünkü insanlar açgözlüdür ve her zaman daha fazla kar ister.

Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemeldir. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoin’ler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo yaratacaktır.

Ayrıca, Bitcoin’in genel kripto piyasası üzerindeki hakimiyetinin düşeceğine dair işaretler görüyor, ancak 2022’nin başlarında büyük bir düzeltme potansiyeli konusunda uyarıyor ve bu da alt sezonun yanı sıra genel kripto boğa döngüsünü de sonlandırabilir. Capo konu ile ilgili olarak şöyle belirtti:

Büyük gizli düşüş eğilimi ortaya çıkıyor ve yeşil destek zayıflıyor.

Benim düşünceme göre, 2018’in en düşük seviyelerini (%36.50) alacak ve alt sezon orada bitebilir.

Kaynak: Capo/Twitter
Kaynak: Capo/Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebookta ve Instagramda takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku