Piyasa Kırmızı Bölgede Yer Alırken Analist Bu Altcoin’e Dikkat Çekti!

0 213

Kripto para sektörü dün gece yaşanan düşüş ile şu an tamamen kırmıza renge boyanmış durumda. Bu düşüşe rağmen ise yatırımcıların büyük bir kısmı boğa sezonunun devam edeceğine dair inançlarını kaybetmediler. Popüler bir kripto para analisti ise kısa süre içerisinde rekor kıran bir altcoinin bu performansını uzun bir süre daha devam ettirebileceğine inaniyor.

 VRA İçin Sınır Yok

Daha önce lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için 3 bin dolar bandına düşüşü doğru tahmin eden analist Capo of Crypto, şimdi ise Verasity (VRA) için yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Capo, şu an birçok bireysel yatırımcının radarında olmayan bu altcoinin “uzun vadede sınır tanımadan aya çıkacağını” vurguladı.

Verasity, online video ekosistemini direkt olarak şeffaf ve doğrudan ilişki ile değiştirmeyi hedefliyor. İçerik üreticileri, izleyiciler ve reklam verenler arasındaki ilişkiyi değiştirmek isteyen Verasity, hali hazırda yüzde 2.500 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etti.

VRA Sonrası Hedef NOIA

CoinGecko verilerine göre VRA fiyatı sadece 2 ayda yüzde 2.550 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etti. Mart ayında 0,002 dolar seviyesinden işlem gören VRA, geçtiğimiz hafta ise 0,053 dolar seviyesine kadar yükseldi ve an itibarıyla en büyük 203. kripto para birimi konumunda.

VRA analistin radarındaki tek kripto para birimi değil. Syntropy (NOIA) için de benzer bir tahminde bulunan Capo of Crypto, şu an birçok büyük analistin aslında bu kripto paranın farkına bile varmadığını belirtti. NOIA da sadece 1 yıl içerisinde %14.868 yükseliş elde ederek belki de ulaşabileceği en yüksek seviyeye ulaştı.

Ethereum Fiyatı İçin 10 Bin Dolar Mümkün mü?

Analistin az bilinen kripto paraların yanı sıra Ethereum (ETH) ile ilgili de bir tahminde bulundu. Ethereum fiyatının yaşayacağı yükseliş konusunda diğerlerine göre kendinden çok daha emin olan analist, bunun kısa sürede 3 kat yükseliş elde etmesini bekliyor.

Capo’nun 15 Nisan tarihli gönderisinde Ethereum fiyatının 10 bin dolar seviyesine gelmesini beklediği görülüyor. ETH fiyatı sert düşüş sonrasında 2 bin dolar bandının sınırlarına gerilese de özellikle EIP-1559 güncellemesi ile fiyatın inanılmaz bir yükseliş elde edeceğine inananların sayısı bir hayli fazla. ETH fiyatının psikolojik direncinin ise 3 bin ve 5 bin noktaları olduğu biliniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku