Son dönemin popüler kripto para biriminin şimdiki hedefi hangi seviyeler?

0 2

Chainlink son haftalarda oldukça hareketli. Zira temmuz ayının sonlarına doğru 7 dolarlı seviyelerden işlem gören kripto para birimi ağustos ayında 20 dolarlı seviyelere kadar yükseldi. Bu noktadan sonra hafif gerileyen LINK son iki günkü işlemler sonucunda 17 dolar gibi kritik bir seviyenin de üzerine çıktı. Ancak bu seviyenin üzerinde kalamamasına rağmen analistler LİNK’in ciddi bazı güç belirtileri gösterdiğini belirtiyor.

Şu an için önemli destek noktasının üzerinde olan LINK için mevcut destek önümüzdeki birkaç gün içinde yükselmek için yeterli ivme sağlayabilecek gibi. Bu sebeple boğalar şu anda 17.00 dolar bölgesinin altındaki bir düşüşe karşı kripto para birimini ateşli bir şekilde savunuyor.

Bir analist bu seviyenin önemi hakkında konuşurken boğaların bu seviyenin altına düşmeye karşı koruduğu sürece LINKin 1900 dolar gibi yüksek bir ralli için iyi konumlanabileceğini açıkladı.

Bununla birlikte aynı analist bu seviyenin altına düşmenin yakın vadede 15.00 dolara düşmesine yol açabileceğini de belirtti.

Kritik seviye 1700 dolar

Chainlink tekrar 1700 dolar seviyesinin üzerine çıkarak bu seviyenin üzerinde kalmaya çalışacak gibi.

Yakın vadede bu seviyenin desteğe çevrilip dönüştürülemeyeceği muhtemelen önümüzdeki günlerde ve haftalarda nereye yöneleceğini belirleyen tek faktör olacak.

Bu seviyenin üzerinde işlem yapmaya devam edememesi yakın vadede önemli ölçüde düşmesine neden olabilir.

LINKin sadece üç gün önce 14.00 dolardan işlem gördüğü yerin çok üzerinde işlem gördüğünü belirtmek önemli.

Analist: LINK yakında 19.00 dolara yükselebilir

Bir trader 17.00 dolar ın önemi hakkında konuşurken Chainlink’in bu seviyeye tepkisinin bir sonraki trendin neresi üzerinde önemli etkileri olması gerektiğini açıkladı.

Bu seviyedeki bir savunmanın 19.00 dolara yükselen bir hareketi destekleyeceğini altındaki sürekli bir düşüşün kriptoyu 15.00 dolara düşürebileceğini belirteker “LINK’in 1700 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece 19 dolar seviyesine ulaşabileceğimizi düşünüyorum. 17 doların altında ise 15 dolar hedeflerim” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku