Son dönemin popüler ‘coin’inde şimdi ne bekleniyor?

0 0

Cardano (ADA) geçtiğimiz yıl boyunca en güçlü kripto para birimlerinden biri oldu.

Token yılın başından bu yana yeni yatırımcıların büyük girişlerinin yanı sıra bazı olumlu temel gelişmelerin de etkisiyle istikrarlı bir yükseliş gösterdi.

Böyle bir gelişme uzun zamandır yatırımcılar tarafından beklenen Shelley mainnet upgrade olacak. Bu upgrade’in başarıyla uygulanmasının yardımcı programını bir sonraki seviyeye getirmesi bekleniyor.

Bu güce rağmen Bitcoin ve neredeyse diğer tüm büyük dijital varlıklarla birlikte kısa vadeli teknik zayıflıklar yaşıyor.

Cumartesi günü yaklaşık 0.15 dolara yükselen Cardano fiyatının 0.13 dolara düşmesine neden olan sert bir malloff ile karşılaştı.

Bu fiyat bölgesinde güçlü bir temel oluşturdu ancak analistler şimdi yakın vadede daha aşağı yönlü bir risk öngörüyor.

Bu zayıflık son birkaç gündür kripto lehine çalışan bir fraktal modeli geçersiz kılmak için bile yeterli olabilir.

Haber yayına hazırlandığı sırada Cardano 0.138 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Aslında gelinen bu nokta son birkaç gündür birçok kez ziyaret edilen 0.13 dolarlık düşük seviyelerinden hafif bir artışa işaret ediyor.

Cumartesi günü düştüğünden beri ADA bu fiyat seviyesinde üç yükseliş denemesi yaptı. Bu kısa vadeli görünümünü artırabilecek potansiyel bir “üçlü dip” paternini devreye soktu.

Şimdiye kadar bu model Cardanoya hafif bir güç sağladı. Ancak bir sonraki trendlerin nerede olduğu büyük ölçüde Bitcoinin 11 bin dolara düştükten sonra nasıl hareket edeceğine bağlı gibi.

Bir analist şu anki fiyat hareketi ile temmuz ayı başlarında görülen arasındaki benzerliklerin yükselişin yakın olabileceğini öne sürdüğünü gösteren bir yükseliş fraktal paterninin varlığına işaret etti.

ADA Fraktal yükseliş eğilimini sürdürüyor

Her ikisi de Cardanonun lehine oynayan yukarıda belirtilen faktörlere rağmen bir analist yakın zamanda kripto para biriminin daha da zayıflık görmesini beklediğini açıkladı.

Aynı analist toplu pazardaki güçlü performansının pazar genelindeki eğilim zayıfladığında muhtemelen daha abartılı olumsuz hareketler görmeye eğilimli olacağını kaydediyor ve “ADA son birkaç günün en zayıf sanatçılarından biri. Düşüklerden beri neredeyse her şeyden daha iyi performans göstermesi nedeniyle bazı zayıflıklar bekleyebiliriz. Yaklaşım hala aynı” diyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku