Son 48 Saat İçinde Patlama Yaşayan Bu Altcoin’lerin Başarısının Sırrı Ne?

0 228

Bir kripto para birimi satış noktası (PoS) çözüm sağlayıcısı olan PundiX’in yerel tokenı NPXS, son 48 saat içinde büyük bir artış gördü.

Yalnızca iki günde, NPXS’nin fiyatı Binance’de yüzde 130’dan fazla artarak borsadaki çoğu büyük kripto para biriminden daha iyi performans gösterdi.

Rallinin arkasında üç temel neden var: token stake etme, token azaltma ve altcoin piyasası etrafındaki genel olumlu duyarlılık.

13 Mart’ta, PundiX’in CEO’su Zac Cheah, NPXS için token azaltma ve stake etme işleminin bu ayın sonlarında yapılacağını yeniden doğruladı.

Bir tokenın arzı azaldığında, hemen bir katalizör görevi görür çünkü talep aynı kalırsa tipik olarak fiyatı yükseltir.

PundiX, tokenı arzını 1000: 1 oranına düşürüyor ve yerel tokenı ismini değiştirerek NPXS’den PUNDIX’e yeniden markalaştırıyor. Yeniden markalama, tokenın uzun bir süredir konsolide olduğunu göz önünde bulundurarak NPXS’ye olan ilgideki genel artışı körüklüyor.

Ek olarak, token stake etme, daha fazla kullanıcının NPXS’yi stake etmesine ve token kilitlendiğinde satış yapmaktan kaçınmasına yol açtığı için değer üzerindeki olumlu etkiyi daha da artırır.

Diğer Altcoinler

Bitcoin fiyatı şu anda 56 bin ila 59 bin dolar arasında konsolide olduğundan, altcoin piyasası neredeyse her yerde önemli ralliler görüyor. Dahası, altcoin piyasa değeri tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 730 milyar dolara ve 2017’ye göre yaklaşık yüzde 50 daha yüksek bir seviyeye ulaştı.

“Rekt Capital” olarak bilinen bir trader, bunun piyasa döngüselliğinin mükemmel bir örneği olduğunu açıklayarak, genel eğilimin oldukça yüksek olduğunu ima etti.

Altcoin’lerdeki diğer önemli ralliler arasında Harmony (ONE), Siacoin (SC), Terra (LUNA) ve BitTorrent (BTT) yer alıyor ve bunların tümü son 48 saatte yüzde 140 ve daha fazla oranda yükseliş kaydetti

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku