AAVE yükselen bir kanalda işlem görüyor

0 0

AAVE 8 Aralıktaki 95 dolarlık genel dirençten düştü ancak olumlu işaret boğaların 20 günlük EMAya (77 dolar) düşüşü satın almış olması.

RSI bir kez daha orta noktadan sıçradı ve 20 günlük EMA ortaya çıkmaya başladı. Bu düzeltmenin bitmiş olabileceğini ve boğaların kontrolün geri geldiğini gösteriyor. Yukarı taraftaki ilk hedef 95 doların yeniden test edilmesidir.

Boğalar fiyatı 95 doların üzerine çıkarabilirse yukarı hareketin bir sonraki ayağı başlayabilir. 100 dolarlık psikolojik seviye bir direnç görevi görebilir ancak boğalar fiyatı bunun üzerinden geçirebilirse AAVE / USD paritesi kanalın 112 dolarlık direnç çizgisine yükselebilir.

Fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve kanalın destek çizgisinin altına düşerse bu yükseliş görünümü geçersiz olacaktır. Böyle bir hareket eğilimin ayıların lehine döndüğünü gösterecektir.

Fiyat yükselen kanalın destek hattının hemen üzerinde 70.564 dolardan çıktı ancak ayılar yardım rallisini 86.14 dolardan durdurmaya çalışıyor.

Boğalar fiyatı bu direncin üzerine çıkarabilirse parite 95 dolara yükselebilir. 95 doların üzerinde bir kırılma yükseliş trendinin bir sonraki ayağını başlatabilir.

Öte yandan fiyat 86.14 dolardan düşerse parite olası bir ters baş ve omuz modelinin sağ omzunu oluşturabilir. Fiyat 7050 dolarlık desteğin altına düşerse bu görüş reddedilecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku