Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı

0 2

Dünya çapında Barcelona Juventus Paris Saint Germain Atletico Madrid Roma ve Galatasaray gibi büyük kulüplerin taraftar token’lerini futbolseverler ile buluşturan Socios’un Türkiye’de futboldan sonra basketbolda da taraftarları heyecanlandıracak sürprizleri var.

Sinan Güler ile yapılan anlaşma Socios.comun basketbolda Türkiye için ciddi adımlar attığının göstergesin. Galatasaray Spor Kulübü futbol branşından aldığı verimlilikten sonra Socios.coma basketbol ve esport şubeleri ekleyerek bu sektördeki gücünü artırma arzusunu gösterdi.

Kariyerinin en büyük basketbol takımı olan Türkiye Anadolu Efesten Sinan Güler Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray takımları üniforma giydi. Halen Darüşşafakada üniforma giyiyor.

Sinan Güler anlaşma hakkında yaptığı açıklamada “Socios.com gibi yenilikçi bir şirket Türkiyeyi basketbol sektöründe temsil etmek benim için çok keyifli olacak. Sociosun icat ettiği bu yeni varlık sınıfı ile her ikisi de spora yeni bir gelir kapısı açıyor kulüpleri ve kulübün taraftarlarına ses vererek karşılıklı etkileşimi artırarak büyük bir kazan-kazan sistemi yaratıyor. Barcelona’nın Pazartesi günü 2 euro’dan taraftar token arzı ile piyasaya sunduğu BAR taraftar token’leri 2 saatte 1.3 milyon dolar getiri ile tükenmişti. Bu gerçekten ortada önemli bir değer olduğunu bize gösteriyor” şeklinde konuştu..

Socios.comun Kurucusu ve CEOsu Alex Dreyfus “Sinan Gülerin sisteme dahil edilecek yeni Basketbol takımlarını taraftarlara ve kulüp yöneticilerine doğru bir şekilde açıklamak için bize katılması çok önemli. Bu macerada onunla çalışma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku