Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı

Abone Ol
Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı
Onur Altan Tan
 • 24 Haziran 2020
 • Yazar: Onur Altan Tan

  Dünya çapında Barcelona, Juventus, Paris Saint Germain, Atletico Madrid, Roma ve Galatasaray gibi büyük kulüplerin taraftar token’lerini futbolseverler ile buluşturan Socios’un Türkiye’de futboldan sonra basketbolda da taraftarları heyecanlandıracak sürprizleri var.

  Sinan Güler ile yapılan anlaşma, Socios.com'un basketbolda Türkiye için ciddi adımlar attığının göstergesin. Galatasaray Spor Kulübü, futbol branşından aldığı verimlilikten sonra Socios.com'a basketbol ve esport şubeleri ekleyerek bu sektördeki gücünü artırma arzusunu gösterdi.

  Kariyerinin en büyük basketbol takımı olan Türkiye Anadolu Efes'ten Sinan Güler, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray takımları üniforma giydi. Halen Darüşşafaka'da üniforma giyiyor.

  Sinan Güler anlaşma hakkında yaptığı açıklamada, "Socios.com gibi yenilikçi bir şirket Türkiye'yi basketbol sektöründe temsil etmek benim için çok keyifli olacak. Socios'un icat ettiği bu yeni varlık sınıfı ile, her ikisi de spora yeni bir gelir kapısı açıyor kulüpleri ve kulübün taraftarlarına ses vererek karşılıklı etkileşimi artırarak büyük bir kazan-kazan sistemi yaratıyor. Barcelona’nın Pazartesi günü 2 euro’dan taraftar token arzı ile piyasaya sunduğu BAR taraftar token’leri 2 saatte 1.3 milyon dolar getiri ile tükenmişti. Bu gerçekten ortada önemli bir değer olduğunu bize gösteriyor” şeklinde konuştu..

  Socios.com'un Kurucusu ve CEO'su Alex Dreyfus, “Sinan Güler'in sisteme dahil edilecek yeni Basketbol takımlarını taraftarlara ve kulüp yöneticilerine doğru bir şekilde açıklamak için bize katılması çok önemli. Bu macerada onunla çalışma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz” ifadelerini kullandı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Sinan güler ile ilgili her şey

  Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı

  Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı

  Dünya çapında Barcelona, Juventus, Paris Saint Germain, Atletico Madrid, Roma ve Galatasaray gibi büyük kulüplerin taraftar token’lerini futbolseverler ile buluşturan Socios’un Türkiye’d...

  • 24 Haziran 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.