Socios.com, kendi banka kartını piyasaya sürüyor

0 2

Blockchain tabanlı sosyal etkileşim platformu Socios kullanıcıların bakiye harcamasına ve sporla ilgili ödülleri toplamasına olanak tanıyan bir banka kartı başlattı.

FC Barcelona ​​Juventus Paris Saint-Germain AS Roma ve Independiente dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli futbol kulüpleriyle ortaklığı bulunan Socios Railbankın açılış bankacılık platformu tarafından desteklenen kendi VISA banka kartını piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Banka kartının serbest bırakılması kullanıcıların EUR ve GBP cüzdanlarına Socios üzerinden para yatırmalarına izin verecek ve diğer banka kartları gibi ödeme ve satın alma işlemleri için bakiyelerini dolduracak.

Bir iban içeren kart başlangıçta Avrupa Ekonomik bölgesindeki 26 ülkede mevcut olacak daha sonra ise zaman içerisinde genişlemeyi planlıyor.

Ayrıca kart sahipleri her satın alma için ödüllendirilecek ve ödüller kullanıcının takip ettiği veya desteklediği kulübe odaklanacak.

Kart sahibi yapılan her satın alma işlemi için finansal ödüllere kulüple ilgili avantajlara erişebilecek ve Socios.comdaki hayranlık etkisini ve statüsünü artırabilecek. Socios.com VISA Banka Kartı taraftarların alışveriş yapmaları amacıyla ek teşvikler oluşturacağı için kulüplerin sponsorlarına daha fazla değer vermesine de olanak tanıyacak. 

Kart ayrıca belirli özel yerlerde stadyuma bir bilet girişi olarak hizmet etme potansiyeline sahip olup kullanıcının telefonu ve kartı stadyum tarafından güvence altına alınan bir kimlik kartı yerine geçecek.

Kullanıcılar yaz sonunda Socios.com VISA Banka Kartına erişebilecek ve üçüncü çeyrekte kullanıma sunulacak.

Chiliz ve Socios.comun CEOsu ve kurucusu Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“Socios.com VISA banka kartı kulüp ile taraftarları arasındaki son mildir ve bu sayede taraftarlar daha da fazla tanınmanın keyfini çıkarabilir – finansal destek ve ödül puanları alırken sevdikleri kulüplerle bağlantılı satın alımlar yapmak için taraftar statüsünü artırıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku