Skype ve Intercom un kurucuları Bitcoin ve kriptolara yatırım yapıyor

0 3

Skype ve Intercomun kurucuları Bitcoine Yatırım yaparak bu kervana son yüksek profilli girişimciler arasına girdiler.

Telekomünikasyon uygulaması Skypeın kurucu ortağı Jaan Tallinn prestijli ekonomi dergisi Fortunea yeni bir röportajda kişisel servetinin çoğunu kripto para biriminde tuttuğunu söyledi.

Tallinn bu yılın başlarında AI risklerine odaklanan bir finanse etmek için İngiltere merkezli bir yapay zeka şirketi olan Fakülteye yaklaşık 316.000 $ değerinde Bitcoin bağışladı. 2018de aynı amaç için yaklaşık 434 bin dolar değerinde Ethereum bağışladı.

Aynı zamanda Müşteri iletişim şirketi Intercomun kurucu ortağı ve başkanı Eoghan McCabe Twitterda Bitcoini de desteklediğini söyledi.

McCabe: “Yıllarca uğraştıktan sonra Bitcoin vagonuna sıkıca atladığımı ve şimdi herkesin aynısını yapmasını istediğimi duyurmak isterim.” dedi.

McCabe BTCyi “hodl” teşvik ediyor ve oğul kurumsalın onu varlığın “ana akım haline geldiğine” ikna edebiliyor.

Ancak McCabe dijital başkasının benimsemeyeceğini belirtiyor.

“Ne yazık ki. Büyük fizik yasaları bir kurucunun bir şeyin iyi bir fikir olduğunu düşünmesi ile bu fikre göre hareket etmesi gerektiğini gösteriyor. Ama aynı zamanda Bitcoinin henüz bizim için uygun olmadığını düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku